Start
" Zapusty" Szkolnego Koła Caritas Drukuj Email
wtorek, 12 marca 2019 12:14

 

 

 

W poniedziałek i wtorek -4-5.03.2019 r. - młodzież z naszego Szkolnego Koła Caritas prowadziła w szkole sprzedaż ciast i ciasteczek własnego wypieku.  To takie swoiste „zapusty” przed Wielkim Postem.  Akcja spotkała się z życzliwym przyjęciem tak ze strony uczniów, jak i pracowników szkoły

Dochód uzyskany za sprzedaży  przeznaczyliśmy na rzecz fundacji „Z serca do serca”, która opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi.  Aktualnie Fundacja buduje Hospicjum dla dzieci w woj. podkarpackim -  „Dom Aniołków”.

Nasz wkład to niewielka kropla w morzu potrzeb, mała cegiełka żywego pomnika, który tworzą nasze ludzkie serca dla dzieci.  Jednak, jak mówi nasze polskie przysłowie „Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”,  więc i nasze wsparcie ma wielką wartość.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak chętnie zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie! Za wszelkie dobro Bóg zapłać.

FOTOGALERIA

BR

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!