Start
Spotkanie wigilijne dla ubogich Drukuj Email
czwartek, 03 stycznia 2019 11:25

 

 

W piątek 21 grudnia 2018 r. w  Zespole Szkół Miejskich Nr 4 w Jaśle miała miejsce Wigilia dla ubogich i potrzebujących z powiatu jasielskiego. Wzięło w niej udział ok. 150 osób, w tym  mieszkańcy schroniska dla bezdomnych.

Spotkanie rozpoczął koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1.

Następnie ks. M. Putyra - dyrektor Caritas okręgu jasielskiego przywitał zgromadzonych gości, a Harcerze przekazali na ręce ks. bpa Edwarda Białogłowskiego Betlejemskie Światełko Pokoju. Po odczytaniu Ewangelii ks. Biskup złożył wszystkim świąteczne życzenia
i pobłogosławił Opłatki.

W przygotowaniu i obsłudze Wigilii aktywnie uczestniczyli członkowie i sympatycy naszego Szkolnego Koła Caritas oraz uczniowie kl. 2h wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Korzeń. Nasi wolontariusze przygotowywali paczki żywnościowe dla uczestników spotkania, a także pełnili posługę kelnerów i pomocników w kuchni.

Bardzo dziękuję za pracę i wielkie zaangażowanie w przygotowanie i obsłudze Wigilii Kamili (4d), Justynie (3d), Wiktorii (3d), Żanecie (1d), Dominice (1d), Patrycji (1d), Wiktorowi B. (1c), Wiktorowi G. (1c), Damianowi (1c), Bernadecie (2d) i Klaudii (4d) oraz oczywiście chłopakom z kl. 2h!

FOTOGALERIA

/BR/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!