Start
Debata oxfordzka w ZS nr 3 Drukuj Email
środa, 19 grudnia 2018 10:33

 

 

W piątek 14 XII 2018 r. w Zespole  Szkół nr 3 w Jaśle odbyła się debata oxfordzka. Do debaty przystąpiła drużyna uczniów z naszej szkoły oraz zaproszona drużyna uczniów Liceum Ogólnokształcącego nr 43
w Krakowie.
Uczniowie ZS nr 3 włączyli się do debatujących szkół
w Polsce jako prekursorzy w powiecie jasielskim od września 2018 r. Koordynatorem uczniów jest student V roku politologii Bartosz Ziaja. Opiekunem natomiast D. Pociask nauczyciel ZS nr 3. Debaty te uczą dyskutowania, poszanowania przeciwnika , obrony tezy, poszerzają wiedzę i wzbogacają słownictwo.
Są częścią wychowania do życia publicznego.

 

FOTOGALERIA

/DP/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!