Start
Konkurs Recytatorski " Nagroda Literacka Nike" Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2018 09:28

 

Nagroda Literacka Nike to prestiżowe wyróżnienie dla najlepszej polskiej książki roku. Zadaniem jej jest promocja literatury polskiej. Konkurs recytatorski NAGRODA LITERACKA NIKE ma na celu rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania współczesną literaturą wykraczającą poza kanon szkolnych lektur. Uwrażliwia odbiorcę na piękno współczesnego języka i otwiera go na świat wartości zawartych w lekturach laureatów Nagrody Literackiej Nike.

Pięknym słowem o tym, co ważne, co boli, co cieszy opowiadali uczestnicy konkursu recytatorskiego „ Nagroda Literacka Nike", który odbył się 26 listopada 2018 r. w Jasielskim Domu Kultury. Jak podkreślili jurorzy, trudną sztukę recytacji uczestnicząca
w konkursie młodzież opanowała bardzo dobrze. Były to prezentacje artystyczne na wysokim poziomie, pełne osobistego zaangażowania, ze świadomie dobranymi środkami ekspresji.
Nagrodę II stopnia jury przyznało Zuzannie Bąk z ZS nr 3 w Jaśle.

 

Serdecznie gratulujemy

 

 

 

/ES/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!