Start
Konkurs dekorowania stołów " Obiad w jesiennej scenerii" Drukuj Email
wtorek, 23 października 2018 09:06

 

 

19 października 2018 r. w klasopracowni obsługi konsumenta odbył się Konkurs dekorowania stołów „Obiad w jesiennej scenerii”. Do udziału w konkursie zgłosiły się dwuosobowe drużyny, tym razem nie tylko
z klas gastronomicznych: kelner ale również z klasy II c: technik technologii chemicznej.

Wszystkie drużyny otrzymały podstawowe nakrycie obiadowe, czas na wykonanie zadania wynosił 60 minut.

Ostatni ciepły jesienny dzień pozwolił uczestnikom na wykorzystanie typowo jesiennych elementów dekoracyjnych; kolorowych liści, kasztanów, kwiatów oraz świec w ciepłych pomarańczowych i żółtych barwach.

Uczniowie zachwycili poczuciem estetyki, kreatywnością i wrażliwością na dobór barw.

Tym razem I miejsce zdobyła drużyna z klasy II c: Julia Gajecka i Wiktoria Gut. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni punktami z zachowania oraz ocenami z przedmiotu zawodowego a laureatki dodatkowo otrzymały nagrody książkowe.

FOTOGALERIA

/E.L./

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!