Start
Dzień Edukacji Narodowej X.2018 Drukuj Email
wtorek, 16 października 2018 09:25

 

W dniu 11 października 2018 r. w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przemówienia pani dyrektor Agnieszki Chłopek, która przywitała nauczycieli, pracowników szkoły, zaproszonych przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów.

Przed częścią artystyczną odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych  podsumowane przesłaniem do młodzieży wygłoszonym przez Pana Tadeusza Kalitę.
Po ślubowaniu dyrektor szkoły życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz wręczyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagrody przyznane
z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Następnie zaprosiła wszystkich do wysłuchania części artystycznej przygotowanej przez Panią Monikę Syzdek oraz uczniów klasy 3k i 3f. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.
Każdy z nauczycieli otrzymał również słodki upominek.  Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!