Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2018/2019
Kadra nauczycielska w roku szk. 2018/2019 Drukuj Email
poniedziałek, 24 września 2018 13:19

 

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2018/2019



Lp.


Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski - dyrektor

2

mgr

Gierut

Halina

biblioteka, j. niemiecki – v-ce dyrektor

3

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka – kierownik szkolenia praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia – kierownik laboratorium

5

mgr

Białek

Magdalena

pedagog

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

geografia, przedm zaw.

9

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.

10

mgr

Fiałkiewicz

Elżbieta

w.f.

11

mgr

Jamrogiewicz

Edyta

j. polski, biblioteka

12

mgr inż.

Jaworska

Barbara

chemia, przedm. zaw.

13

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j. angielski

14

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

15

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

16

ks.

Książek

Krzysztof

religia

17

mgr inż.

Lewicz – Szańca

Ewa

przedm. zaw., podstawy przedsiębiorczości

18

mgr

Łącka

Ewa

j. polski

19

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia. przedm. zaw.

20

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

21

mgr inż.

Matłosz

Damian

informatyka, przedm. zaw.

22

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

23

mgr inż.

Nowotyńska – Strojek

Mirosława

matematyka, przedm. zaw.

24

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

podstawy przedsiębiorczości, przedm. zaw.

25

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. zaw.

26

mgr inż.

Pochroń

Mariusz

przedm. zaw.

27

mgr

Pociask

Danuta

historia, WOS

28

mgr

Prajsnar

Ryszard

fizyka

29

mgr

Rabsztyn

Agata

j. angielski

30

mgr

Reczek

Barbara

religia,WdŻR

31

mgr

Roś

Maria

chemia, przedm. zaw.

32

mgr

Sędłak

Małgorzata

przedm. zaw.

33

mgr

Sojka

Lucyna

matematyka

34

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, przedm. zaw.

35

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

biologia, przedm. zaw.

36

mgr

Syzdek

Monika

j. niemiecki

37

mgr

Szot

Katarzyna

j. polski, historia i społeczeństwo, WoK

38

mgr

Szpak

Elżbieta

j. polski

39

inż.

Szwarc

Marcin

przedm. zaw.

40

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. zaw.

41

mgr

Wesołowska

Małgorzata

j. angielski

42

mgr inż.

Więcek – Furmanek

Monika

przedm. zaw.

43

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

44

mgr

Woźniak

Beata

j. niemiecki

45

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

46

mgr

Zielińska – Niemiec

Krystyna

j. angielski

47

mgr

Żmigrodzka

Monika

j. niemiecki, informatyka











 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!