Antoniański Dar Serca w ZS3 Drukuj Email
wtorek, 26 czerwca 2018 11:02

10 czerwca 2018 r. już po raz szósty na jasielskim rynku odbył się finał akcji charytatywnej Antoniański Dar Serca. Celem tej akcji jest uwrażliwienie mieszkańców Jasła na potrzeby innych osób. W tym roku mottem przewodnim akcji były słowa Jezusa Chrystusa: ''Byłem chory, a odwiedziliście mnie". Środki zebrane w tegorocznej zbiórce zostaną przeznaczone na zakup pompy infuzyjnej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Finał ADS-u poprzedzony został prezentacjami artystycznymi przygotowanymi przez  22 jasielskie placówki oświatowe, w tym również Zespół Szkół nr 3. W naszej szkole 6 czerwca została przeprowadzona kwesta na wskazany cel, a 8 czerwca odbyła się już druga edycja Szkolnego Festiwalu Piosenki. Laureatką pierwszego miejsca została uczennica klasy IIf, Marzena Sendecka, drugie miejsce zajął Konrad Stróżyk z klasy IIId, a miejsce trzecie zajął Michał Węgrzyn z Ic. Uczeń klasy IIh, Piotr Rzońca, znalazł się na miejscu czwartym, a specjalne wyróżnienie otrzymał Kewin Kosicki również z IIh. Dziękujemy uczestnikom za występ, jury za pracę, a młodzieży za gorący doping. Do zobaczenia za rok!

/AR/