Start
Antoniański Dar Serca w ZS3 Drukuj Email
wtorek, 26 czerwca 2018 11:02

FOTOGALERIA

 

10 czerwca 2018 r. już po raz szósty na jasielskim rynku odbył się finał akcji charytatywnej Antoniański Dar Serca. Celem tej akcji jest uwrażliwienie mieszkańców Jasła na potrzeby innych osób. W tym roku mottem przewodnim akcji były słowa Jezusa Chrystusa: ''Byłem chory, a odwiedziliście mnie". Środki zebrane w tegorocznej zbiórce zostaną przeznaczone na zakup pompy infuzyjnej na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Finał ADS-u poprzedzony został prezentacjami artystycznymi przygotowanymi przez  22 jasielskie placówki oświatowe, w tym również Zespół Szkół nr 3. W naszej szkole 6 czerwca została przeprowadzona kwesta na wskazany cel, a 8 czerwca odbyła się już druga edycja Szkolnego Festiwalu Piosenki. Laureatką pierwszego miejsca została uczennica klasy IIf, Marzena Sendecka, drugie miejsce zajął Konrad Stróżyk z klasy IIId, a miejsce trzecie zajął Michał Węgrzyn z Ic. Uczeń klasy IIh, Piotr Rzońca, znalazł się na miejscu czwartym, a specjalne wyróżnienie otrzymał Kewin Kosicki również z IIh. Dziękujemy uczestnikom za występ, jury za pracę, a młodzieży za gorący doping. Do zobaczenia za rok!

/AR/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!