Start
Przedszkolaki w pracowni gastronomicznej Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 08:40


24 maja w naszej szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11. Tym razem przedszkolaki odbywały zajęcia w pracowni gastronomicznej. Dzieci z dużym zaangażowaniem myły, kroiły i mieszały surowce, z których ostatecznie powstała zakąska i deser. Jajka, szczególnie z różowym nadzieniem przypadły maluchom do gustu. Oczywiście wszystkim smakowała aromatyczna sałatka owocowa. Dzieci również chętnie uczestniczyły w rozmowie na temat zasad zdrowego odżywiania się.

W zajęciach z przedszkolakami wzięły udział uczennice klasy drugiej kelner, które pomogły w sprawnym przebiegu ćwiczeń.

/BŚ/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!