Start Osiągnięcia uczniów OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZL> 2017/2018
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZS3 W ROKU SZL> 2017/2018 Drukuj Email
środa, 23 maja 2018 13:31

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

1.

  • III miejsce drużyny w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • IV miejsce drużyny w Powiatowej Licealiadzie  w piłce siatkowej dziewcząt

 

2.

  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • IV miejsce drużyny w zawodach o puchar Dyrektora ZSB w piłce nożnej chłopców

3.

  • II miejsce drużyny w zawodach powiatowych w szachach drużynowych

 

Drużyna w składzie:

Aneta Pepera kl.3 d

Adrian Wilisowski kl. 1 f

Robert Dyląg kl. 4 b

Patryk Polak kl. 4 h

 

  • VIII miejsce drużyny w zawodach rejonowych w szachach drużynowych

 

Drużyna w składzie:

Aneta Pepera kl.3 d

Adrian Wilisowski kl. 1 f

Robert Dyląg kl. 4 b

Patryk Polak kl. 4 h

 

  • II miejsce drużyny w półfinale województwa w badmintonie dziewcząt
  • III miejsce drużyny w półfinale województwa w badmintonie chłopców

Drużyna w składzie:

Eryk Głowacki kl. 3 e

Jakub Jakubczyk kl. 3 h

Piotr Dubiel kl. 3 h

 

  • VII miejsce w finale województwa w badmintonie dziewcząt

Drużyna w składzie:

Gabriela Faber kl. 2 d

Klaudia Rak kl. 3 f

Wiktoria Jakieła kl. 4 f

 

 

4.

  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt

Zawodniczki:

Natalia Zajchowska kl. I d

Weronika Dereś kl. IV d

  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt

5.

  • IV miejsce w grze „ Inżynierska robota” – Escape room na PWSZ w Krośnie

Zawodnicy:

Sławomir Gotfryd kl. 4 b

Patryk Miśkowicz kl. 4 b

Witold Kaleta kl. 4 h

Wojciech Hendzel  kl. 4 h

Robert Źrebiec kl. 4 d

6.

  • IV miejsce Julity Jakubowicz kl. I c w X Powiatowym Konkursie Mitologicznym

7.

  • Wyróżnienie dla Alicji Musiał kl. I d w Powiatowym Konkursie Poetyckim „ Za Naszą…”

8.

  • XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund

Mateusz Bejnar kl. 4 f – 18 miejsce w woj. podkarpackim

Bernard Fuk kl. 4 h – 29 miejsce w woj. podkarpackim

  • II edycja Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Języka Niemieckiego Vestehen

Kamila Bilska kl. 2 f – 7 miejsce w woj. podkarpackim

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!