Szkolne Rekolekcje Wielkopostne Drukuj Email
wtorek, 13 marca 2018 11:32

W dniach od 5 do 7 marca 2018 r. w kościele p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle
i Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle.

Uczniowie wraz z nauczycielami mieli możliwość uczestniczyć w dorocznych ćwiczeniach duchowych przygotowujących do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Nauki rekolekcyjne głosił  ks. Mariusz Wawrzynek, wikariusz parafii p.w. M.B. Częstochowskiej w Jaśle. Konferencje przeplatane były przeplatane interesującymi prezentacjami multimedialnymi i filmami. Była również okazja do spowiedzi świętej oraz adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Punktem kulminacyjnym rekolekcji była Eucharystia sprawowana przez księdza rekolekcjonistę i księży katechetów w intencji naszej wspólnoty szkolnej.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z poszczególnych dni rekolekcji.

Dzień 1

Dzień 2