Udział w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2018 11:19

Dnia 22 lutego 2018 r. uczniowie kierunków: kelner, technik logistyk i technik mechatronik wzięli udział w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Podczas Dnia Otwartego WSIiZ odbywały się liczne warsztaty i pokazy. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w czterech warsztatach:

– Wykład motywujący „Kierunek: pasja i motywacja!” – Radosław Szafrański, psycholog, psychoterapeuta, trener MMA;

– ,,Lekcja dietetyki – jak mądrze się odżywiać?” – Paulina Szady, Katedra Zdrowia Publicznego, Dietetyki i Chorób Cywilizacyjnych, PS Zdrowie Paulina Szady;

– ,,Co w kosmetykach piszczy – o składach słów kilka” – Paweł Osika, Katedra Kosmetologii;

– ,,Czy menadżer powinien być dobrym psychologiem?” – Bartłomiej Cieszyński, Dyrektor Działu Marketingu WSIiZ.

Dodatkowe atrakcje, z których mogli skorzystać uczestnicy Dnia Otwartego:
1. Hashtag Printer – każdy będzie mógł wydrukować sobie pamiątkowe zdjęcie
2. Google VR
3. Prezentacja druku 3D
4. Pokaz robotów
5. Obserwacje pracy radaru lotu oraz symulatora lotu
6. Zabiegi pielęgnacyjne dłoni
8. Prezentacja życia studenckiego uczelni
9. Matura? Take it easy! Strefa konsultacji maturalnych

Największym zainteresowaniem cieszyły się: symulator lotu, drukarka 3D i możliwość wydrukowania pamiątkowego zdjęcia.

/BŚ/