Podsumowanie konkursów z języka niemieckiego Drukuj Email
poniedziałek, 05 lutego 2018 10:40

W pierwszym semestrze tego roku szkolnego przeprowadziliśmy 3 konkursy z języka niemieckiego o randze ogólnopolskiej. Łącznie wzięło w nich udział 30 uczniów naszej szkoły.

30.10.2017 odbył się  Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Weltsprachen Abitur, w którym najwyższe wyniki otrzymali:

• w kategorii klas drugich – Wiktoria Stelmach kl. 2d (55%)
  • w kategorii klas trzecich – Klaudia Górczany kl. 3f (70%)
  • w kategorii klas czwartych – Bernard Fuk kl.4h (45%)

15.11.2017 odbyła sie  XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund . Najwyższe wyniki otrzymali

• Mateusz Bejnar kl. 4f – 18 miejsce w woj. podkarpackim
  • Bernard Fuk  kl. 4h – 29 miejsce w woj. podkarpackim

07.12.2017 odbyła sie II edycja Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Języka Niemieckiego Verstehen i najwyższe wyniki otrzymali:

• w kategorii klas drugich – Kamil Bilski kl.2f  - 7 miejsce w woj. podkarpackim oraz Maciej Baciak kl.2f – 9 miejsce w woj. podkarpackim
  • w kategorii klas trzecich – Angelika Czajka kl.3f - 7 miejsce w woj. podkarpackim

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do licznego udział !!!Smile

/mS/