Start
XXVI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Drukuj Email
czwartek, 11 stycznia 2018 09:49

 

 

8 grudnia 2017 roku uczennica klasy III B Oliwia Bilska , jako finalistka szkolnego etapu XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanego przez PCK reprezentowała szkołę
w konkursie rejonowym. Uczennica zajęła zaszczytne II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy rozwiązywali niezwykle trudny test o zdrowym i racjonalnym żywieniu.

Również  w ramach przygotowań do udziału w etapie rejonowym uczennica przeprowadziła na terenie naszej szkoły akcję prozdrowotną angażującą uczniów naszej szkoły do aktywności fizycznej z pomocą Pań uczących WF; pani Agnieszki Maczugi
i Elżbiety Fiałkiewicz. Przygotowaniem merytorycznym zajeła się Monika Więcek-Furmanek nauczyciel przedmiotów gastronomicznych i logistycznych. Punktacja konkursu obejmowała ocenę akcji sportowej i jej zakres oraz pytania testowe, które obejmowały zakres chorób cywilizacyjnych, zdrowego stylu życia , oraz Polskiego Czerwonego Krzyża.W tym roku pytania teoretyczne były wyjątkowo trudnei wymagały dużej wiedzy z szerokiego zakresu.
Tym bardziej gratulujemy uczennicy Oliwi Bilskiej i życzymy dalszych sukcesów.Smile

 

/M.W-F/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!