Start
Wigilia wolontariat Drukuj Email
czwartek, 28 grudnia 2017 12:56

 

„Bogatym nie jest ten, kto posiada

Lecz ten kto daje”.

Jan Paweł II

 

 

 

 

21 grudnia 2017 roku nasi uczniowie z klasy II k:

Weronika Dereś, Gabriela Kiełbasa, Karolina Krajewska,

Weronika Marcisz,Eryk Panek, Aleksandra Stanula, Klaudia Stanula, Anna Trybus, Gabriela Ziomek
pod opieką pedagoga szkolnego Magdaleny Białek po raz drugi jako wolontariusze brali udział w obsłudze Wigilii w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym przy ulicy Sokoła w Jaśle. W wigilijnym spotkaniu uczestniczyli uczniowie szkoły specjalnej wraz z nauczycielami i wychowawcami oraz rodzice i zaproszeni goście. Nasi uczniowie zapewnili obsługę kelnerską oraz wykonywali niezbędne prace organizacyjne związane z wydawaniem posiłków. Uczniowie po raz kolejny chętnie wzięli udział w działaniach wolontariatu czerpiąc satysfakcję z wykonanej przez siebie pracy
i na rzecz uczniów i społeczności SOSW w Jaśle. Był to dla nas czas integracji, uczyliśmy się być razem, pomagać i dzielić swój czas oraz umiejętności nabyte w szkole ze środowiskiem lokalnym.

Dziękuję uczniom za ich energię, pracę, czas i uśmiech, którym tak serdecznie podzielili się z innymi.

/MB/

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!