Start
Warsztaty kosmetyczne klasy IV d i I c Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2017 11:18


 

 

Uczennice klasy IV d i I c Technik technologii chemicznej o profilu technologia kosmetyków uczestniczyły w warsztatach  kosmetycznych prowadzonych przez słuchaczki Technikum usług kosmetycznych
z Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Jaśle.

Warsztaty poprzedzone były wykładem prowadzonym przez  Panią mgr Krystynę Smutek pt. „ Rodzaje cery i sposoby pielęgnacji”. Przyszłe kosmetyczki prezentowały zabiegi twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi kosmetyczne służą profesjonalnej pielęgnacji ciała. Aby skóra wyglądała zdrowo i estetycznie, potrzebuje od czasu do czasu różnego rodzaju zabiegów. Podczas warsztatów kosmetycznych uczennice nabywały umiejętności m.in.: oczyszczanie twarzy, peeling, zabiegi nawilżające ( maski odżywcze ), zabiegi relaksujące. Dzięki tym zajęciom uczniowie zdobyli dodatkowe doświadczenia i wiedzę na temat pielęgnacji ciała. Upewnili się, że wybór kierunku był trafną decyzją.

Odpowiednio dobrana  i wykonana pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu gwarantuje zachowanie pięknej cery na długo. Nie tylko geny, ale także nasze przyzwyczajenia i kosmetyki decydują o tym, jak szybko starzeje się skóra. Twarz jest naszą etykietą, z której wiele można wyczytać – nie tylko wiek ale też radość z życia czy zmęczenie.

Chcąc zachować  witalność naszej skóry musimy odpowiednio o nią zadbać.

 

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!