Start
II Powiatowy Dzień Osób Niepełnosprawnych Drukuj Email
czwartek, 07 grudnia 2017 09:24

 

1 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klasy II k:Weronika Dereś, Gabriela Kiełbasa, Karolina Krajewska, Eryk Panek, Aleksandra Stanula, Klaudia Stanula, Anna Trybus, Katarzyna Warchoł, Gabriela Ziomek pod opieką pedagoga szkolnego po raz drugi wzięli udział w organizacji Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorem spotkania był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jaśle.Uroczystość odbyła sie w sali Domu Parafialnego Parafii Fara w Jaśle.Nasi wolontariusze chętnie i z wielkim zaangażowaniem pracowali,pomagali w przygotowaniu i podawali poczęstunek uczestnikom spotkania.Brali również udział w grach i zabawach integracyjnych.
Celem spotkania i wspólnej pracy była integracja, uczenie się postaw i zachowań prospołecznych, empatii, oraz przełamywanie barier i stereotypów na temat niepełnosprawności.

Dziękuję uczniom za wzorową postawę i pracę.

 

FOTOGALERIA

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet

optimeks

 

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!