Start Kadra Kadra nauczycielska w roku szk. 2017/2018
Kadra nauczycielska w roku szk. 2017/2018 Drukuj Email
czwartek, 28 września 2017 10:35

 

KADRA NAUCZYCIELSKA w roku szk. 2017/2018


Lp.


Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1

mgr inż.

Pochroń

Mariusz

przedm. zaw -dyrektor

2

mgr

Kluszczyk

Łukasz

j.angielski - v-ce dyrektor

3

mgr

Roś

Maria

chemia,przedsiębiorczość - kierownik szk. praktycznego

4

mgr

Kalita

Tadeusz

chemia - kierownik laboratorium

5

mgr

Białek

Magdalena

pedagog

6

mgr inż.

Błażejowska

Barbara

PO, chemia

7

mgr

Buchała

Beata

geografia, historia

8

mgr

Chłopek

Agnieszka

j.angielski

9

mgr

Czaja

Klaudia

biologia

10

mgr inż.

Czajka

Małgorzata

chemia, przedm. inf.

11

mgr

Dacyl

Paweł

w.f.

12

inż.

Drożdż

Jerzy

przedm. inf. zaw.

13

mgr

Fiałkiewicz

Elżbieta

w.f.

14

mgr

Gierut

Halina

j. ros. j. niem. biblioteka

15

mgr

Jamrogiewicz

Edyta

j.pol. biblioteka

16

mgr inż.

Jaworska

Barbara

chemia, przedm. zaw.

17

mgr

Juryś

Stefan

technologia inf., przedm. zaw.

18

mgr inż.

Kawalec

Anna

przedm. gastronom.

19

mgr

Korzeń

Małgorzata

matematyka

20

mgr

Krupiński

Krzysztof

w.f.

21

mgr

Kukla

Andrzej

fizyka, matematyka

22

mgr inż.

Lewicz-Szańca

Ewa

przedm. gastronom.

23

mgr

Łącka

Ewa

j.polski

24

mgr

Łupkowska

Jolanta

chemia

25

mgr

Maczuga

Agnieszka

w.f.

26

mgr inż.

Michalczyk

Piotr

przedm. zaw.

27

mgr inż.

Nowotyńska-Strojek

Mirosława

przedm. zaw.

28

mgr inż.

Paluch

Małgorzata

przedm. gastronom.

29

mgr inż.

Piwowarska

Elżbieta

przedm. gastronom.

30

mgr

Rabsztyn

Agata

j.angielski

31

mgr

Reczek

Barbara

religia

32

mgr

Sędłak

Małgorzata

technologia inf.

33

ks

Soja

Piotr

religia

34

mgr

Sojka

Lucyna

matematyka

35

mgr inż.

Stęgowski

Marek

chemia, technologia inf.

36

mgr inż.

Styczyńska

Krystyna

przedm. gastronom.

37

mgr inż

Surdek

Waldemar

przedm. inf. zaw.

38

mgr

Syzdek

Monika

j.niemiecki

39

mgr

Szot

Katarzyna

j.polski

40

mgr

Szpak

Elżbieta

j.polski

41

mgr inż.

Śmietana

Beata

przedm. gastronom.

42

mgr

Wesołowska

Małgorzata

j.angielski

43

mgr inż.

Więcek-Furmanek

Monika

przedm. zaw.

44

mgr inż.

Wiśniowski

Bogusław

przedm. zaw.

45

mgr

Woźniak

Beata

j.niemiecki

46

mgr inż.

Zalewska

Ewa

chemia, przedm. zaw.

47

mgr

Zielińska-Niemiec

Krystyna

j.angielski

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!