Start
Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 Drukuj Email
niedziela, 16 lipca 2017 20:20

FOTOGALERIA

 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbyło się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem:

  • Msza św. w kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej
  • Uroczysty apel na sali gimnastycznej
  • Rozdanie świadectw

Oprawę artystyczną podczas mszy św. przygotowała Pani mgr Barbara Reczek oraz uczniowie należący do Scholii Szkolnej.

Po mszy św. w kościele dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice i młodzież spotkali się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu. Na akademii obecna była Pani Ewa Dubiel -  przewodnicząca Rady Rodziców.

Dyrektor szkoły Mariusz Pochroń w swoim wystąpieniu podsumował pracę dydaktyczno-wychowawczą szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Podziękował nauczycielom, uczniom za całoroczną wytężoną pracę a rodzicom za współpracę. Uczniom pogratulował sukcesów w konkursach i olimpiadach, bardzo dobrych wyników w nauce oraz promocji do następnej klasy.

Dyrektor Mariusz Pochroń skierował do młodzieży klasy III ZSZ kończących szkołę następujące słowa:   "... Za chwilę odbierzecie swoje świadectwa, nagrody. To ostatnie chwile, które spędzacie z nami. Nie mówimy Wam żegnajcie, lecz do widzenia, bo drzwi naszej szkoły zawsze będą dla was otwarte. My nauczyciele wiemy, że zostaliście dobrze wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne do dalszej nauki i życia.  Uczcie się,  rozwijajcie i dążcie do sukcesu. Nie zagubcie w tym pędzącym świecie najważniejszych wartości: DOBRA, PIĘKNA i PRAWDY”.

Dyrektor podziękował również Rodzicom za współpracę, okazywaną życzliwość, zaangażowanie i otwartość na potrzeby szkoły. Radzie Rodziców podziękował za pracę społeczną i zaangażowanie – w wielu wypadkach anonimowe bez zbędnego rozgłosu. Swoje podziękowanie złożył na ręce Pani Ewy Dubiel – przewodniczącej Rady Rodziców.

Uczniowie, którzy uzyskali wysoką średnią ocen lub angażowali się w pracę na rzecz szkoły otrzymali z rąk Dyrektora świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Dyrektor przypomniał, że najlepsi uczniowie z każdej klasy będą uczestniczyć w trzydniowej wycieczce "Lot Orłów". Wycieczkę dla wszystkich uczestników jak i nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców działająca przy ZS nr 3 w Jaśle.

Na koniec przemówienia Dyrektor życzył wszystkim spokojnych i pogodnych wakacji po trudach intensywnej nauki i pracy. Do uczniów apelował o bezpieczeństwo, rozwagę i mądre wykorzystanie wolnego czasu.

Pani Ewa Dubiel podziękowała Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za owocną współpracę edukacyjno-wychowawczą, składając na ręce pana Dyrektora symboliczny bukiet kwiatów.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Ewy Zalewskiej oraz Pani Haliny Gierut.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

/MP/

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!