Start
Fishmob Drukuj Email
środa, 14 czerwca 2017 07:14

 

FOTOGALERIA

Dnia 18 maja 2017 przypadła 97  rocznica urodzin św. Jana Pawła II – papieża, Honorowego Obywatela Miasta Jasła. Po raz drugi z tej okazji w naszym mieście odbyła się akcja „FISHMOB – Jasło tańczy dla Jana Pawła II”. Organizatorem była Jasielska grupa taneczna działająca przy Zespole Szkół Nr 4 pod kierunkiem s. Kariny Pawłowskiej. Celem wydarzenia było m.in wyrażenie tańcem i śpiewem radości za dar życia św. Jana Pawła II z okazji rocznicy Jego urodzin, zaproszenie na tegoroczne Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, ewangelizacja i modlitwa poprzez taniec.

W przeddzień wydarzenia w naszej szkole s. Karina przeprowadziła wraz z młodzieżą biorącą udział próbę tańców lednickich.

FISHMOB rozpoczął się 18 maja o godz. 10 na jasielskim Rynku. Udział wzięło kilkuset uczniów, począwszy od przedszkola aż do szkoły średniej. Z naszej szkoły udział wzięli uczniowie z klas: I d, I k i III f. Śpiewanym piosenkom towarzyszył taniec. Na koniec zebrani zaśpiewali hymn ŚDM 2016.

Ks. Dominik zaprosił wszystkich na Festiwal Wiary, który odbędzie się w Jaśle 17 czerwca 2017, a Ks. Dziekan Zbigniew Irzyk udzielił błogosławieństwa. Dziękujemy młodzieży za aktywny udział w Fishmobie i zapraszamy za rok.

/xPS/

 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!