Start
Szkolny Konkurs Biblijny Drukuj Email
środa, 24 maja 2017 07:39

 

FOTOGALERIA

„Wiara rodzi się z tego, co się słyszy ,a tym, co się słyszy jest słowo Chrystusa” (Rz 10,17). Te słowa z Listu do Rzymian przypominają jak ważne jest słowo Boże dla życia wiarą. Jak co roku Katecheci zorganizowali dla klas pierwszych Szkolny Konkurs Biblijny. W tym roku tematyka obejmowała księgę Ewangelii wg. św. Łukasza. Po testach klasowych zostali wyłonieni najlepsi uczniowie. Wzięli oni następnie udział w  Finale Szkolnym, który odbył się 27 kwietnia. Wyniki są następujące;

I miejsce – Jakub Gorgosz - klasa I h

II miejsce – Jakub Kolbusz – klasa I d

III miejsce – Kamil Bilski – klasa I f

Wyróżnienie – Izabela Marecka – klasa I k

Rozdanie dyplomów i symbolicznych nagród odbyło się w piątek 12 kwietnia. Gratulujemy finalistom wiedzy biblijnej i zachęcamy wszystkich do czytania księgi Pisma świętego – Słowa życia.

/xPS/

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!