Start
Spotkanie z poetką Ireną Becla Drukuj Email
poniedziałek, 22 maja 2017 07:13

 

„Bo najważniejsze w życiu to mieć pasje

i ludzi, z którymi możesz je dzielić”


29 marca 2017 roku – w ramach Galerii Twórczości Artystycznej Nauczycieli – odbyło się spotkanie z twórczością Ireny Becli – emerytowanej nauczycielki i poetki regionu jasielskiego.

Twórczość poetycka Ireny Becli jest bogata tematycznie. Poetka ma w swoim dorobku wiersze dla dzieci, utwory poświęcone tragicznym wydarzeniom na Kresach Wschodnich, których była świadkiem oraz Trzcinicy – miejscowości, w której pracowała i mieszka. Oprawę artystyczną wieczoru przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w Jaśle oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle.

 


 

/EŁ/

 


 
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!