Start
Przedszkolaki w pracowni gastronomicznej
poniedziałek, 28 maja 2018 08:40


24 maja w naszej szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11. Tym razem przedszkolaki odbywały zajęcia w pracowni gastronomicznej. Dzieci z dużym zaangażowaniem myły, kroiły i mieszały surowce, z których ostatecznie powstała zakąska i deser. Jajka, szczególnie z różowym nadzieniem przypadły maluchom do gustu. Oczywiście wszystkim smakowała aromatyczna sałatka owocowa. Dzieci również chętnie uczestniczyły w rozmowie na temat zasad zdrowego odżywiania się.

W zajęciach z przedszkolakami wzięły udział uczennice klasy drugiej kelner, które pomogły w sprawnym przebiegu ćwiczeń.

/BŚ/

 
Informacja o naborze na rok szkolny 2018/2019
środa, 09 maja 2018 11:00

 

 
Jasielskie obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
środa, 09 maja 2018 08:58

 

 

Uroczystą Mszą Świętą na jasielskim rynku w intencji Ojczyzny rozpoczęły się obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mszę Św. celebrował ks. Stanisław Słowik, dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Po wspólnej modlitwie poczty sztandarowe szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, delegacje jasielskich instytucji oraz zakładów pracy przemaszerowały do Parku Miejskiego. W imieniu społeczności władze lokalne oraz parlamentarzyści złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą 200 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W Parku Miejskim wystąpienie okolicznościowe wygłosił burmistrz Miasta Ryszard Pabian.

Obchody zakończył zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury koncert – montaż słowno muzyczny „Niepodległa, Niepokorna”. Wystąpili w nim laureaci konkursu poezji i pieśni patriotycznej, także zorganizowanego przez JDK, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert został połączony z ceremonią wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu.

Oprawę muzyczną zapewniła Miejsko-Kolejowa Orkiestra Dęta w Jaśle.

FOTOGALERIA

 


 
Apel z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
wtorek, 08 maja 2018 10:57

 

 

 

W dniu 27 kwietnia 2018 roku
w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dyrektor szkoły przywitał całą społeczność szkolną oraz Panią Beatę Racławską -  przedstawiciela Rady Rodziców.

 

Więcej…
 
IV finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej - Sukces Patryka Miśkowicza
poniedziałek, 07 maja 2018 12:29

 

 

W PWSZ im. St. Pigonia w Krośnie odbył się IV finał Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej. Celem olimpiady było propagowanie wśród młodzieży wiedzy o metodach uzyskiwania energii w tym 
o odnawialnych źródłach energii.
W konkursie brali udział m.in. uczniowie ZS3 z Jasła w składzie: Patryk Miśkowicz, Daniel Kosiński
i Łukasz Wal. Po raz kolejny na podium znalazł się Patryk Miśkowicz. Będąc uczniem II klasy Patryk zdobył już I miejsce w Podkarpackiej Olimpiadzie Energetycznej, zaś w dwóch kolejnych znalazł się
w finałowej trójce. W tym roku  jako uczeń IV klasy zajął III miejsce.

Wszystkim chłopcom życzymy dalszych sukcesów.

FOTOGALERIA

/MSe/

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 12
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!