Start
Wigilia dla ubogich
piątek, 03 stycznia 2020 14:55

 

 

 

23 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle odbyła się wigilia dla osób ubogich i samotnych. Głównym organizatorem spotkania była Caritas Diecezji Rzeszowskiej, oddział w Jaśle.

 

Więcej…
 
Wigilia w SOSW
piątek, 20 grudnia 2019 14:22

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek).

 

 

19 grudnia uczniowie naszej szkoły – 15 osób z klas I GD, I GF, I PD, II F, III C pod opieką szkolengo pedagoga jako wolonatriusze pomagali przy organizacji  wigilii dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaśle. Nasi uczniowie od kilku lat angażują się w pomoc na rzecz uczniów i osób z niepełnosprawnościami we współpracy z SOSW.

Uczniowie zawsze chętnie podejmują takie działania. Dzięki nim uczą się pracy zespołowej, są dynamiczni, pogodni, pomysłowi, kształcą umiejętność organizowania pracy własnej, są odpowiedzialni, życzliwi i otwarci na potrzeby innych. Rozwijają w sobie empatię, przełamują własne bariery i stereotypy na temat niepełnoprawności.

To była przyjemność wraz z nimi pracować i radość, że są tak pełni życzliwości, otwarci i chętni do pracy. Intergracja ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami to ważna i cenna lekcja wrażliwości społecznej i wzajemnego szacunku.

Dziękuję – pedagog szkolny

FOTOGALERIA

 
Wspólnie przeciw białaczce...
piątek, 20 grudnia 2019 13:24

 

 

 

W grudniu nasza szkoła uczestniczyła w akcji

III edycja „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka” organizowanej przez  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce.

 

Więcej…
 
INTERREG - Nabór do mikroprojektu
piątek, 20 grudnia 2019 11:09

 

 

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA I WARSZTATY

W RAMACH MIKROPROJEKTU PT. „POPRAWA JAKOŚĆI EDUKACJI SPECJALISTYCZNEJ I ZAWODOWEJ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 I ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 W JAŚLE ORAZ SPOJENA SKOLA W SVIDNIKU

 

Załączniki:

  1. Regulamin rekrutacji
  2. Formularz rekrutacyjny
  3. Zgoda rodzica
  4. Info.o przetwarzaniu danych
  5. Wizerunek -  współadministrowanie

 

 


 
Zapach świąt...
czwartek, 19 grudnia 2019 11:23

 

 

16. grudnia w szkole zapachniało świętami. Każde święta mają swoje aromaty. Boże Narodzenie kojarzy nam się z zapachem zielonej choinki, wigilijnych potraw, siana na stole. Przygotowania do świąt to też świąteczne wypieki i m.in. intensywny i charakterystyczny  aromat pierników. Ten właśnie zapach roznoszący się po korytarzach szkolnych to zasługa klasy I Pc – technikum żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie tej klasy podczas zajęć upiekli i dekorowali pierniczki, które zaprezentowali na tle świątecznie udekorowanego stołu.

/MP,EP/

FOTOGALERIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 14
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!