Start
Zapach świąt...
czwartek, 19 grudnia 2019 11:23

 

 

16. grudnia w szkole zapachniało świętami. Każde święta mają swoje aromaty. Boże Narodzenie kojarzy nam się z zapachem zielonej choinki, wigilijnych potraw, siana na stole. Przygotowania do świąt to też świąteczne wypieki i m.in. intensywny i charakterystyczny  aromat pierników. Ten właśnie zapach roznoszący się po korytarzach szkolnych to zasługa klasy I Pc – technikum żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie tej klasy podczas zajęć upiekli i dekorowali pierniczki, które zaprezentowali na tle świątecznie udekorowanego stołu.

/MP,EP/

FOTOGALERIA

 
Spotkanie z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej
czwartek, 19 grudnia 2019 11:19

Uczniowie klas 3h i 4h uczestniczyli 13 grudnia w zajęciach z przedstawicielem Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Ofertę edukacyjną uczelni przedstawił podchorąży Szymon Syzdek -  student AMW. Zapoznał on uczniów z zaletami studiów na tej uczelni, opisał warunki socjalne, szanse kariery oraz przedstawił harmonogram i warunki rekrutacji. Może byłoby wspaniale zobaczyć kiedyś naszych absolwentów w murach tejże uczelni, w pięknych mundurach Marynarki Wojennej. Ahoj Smile

FOTOGALERIA

 
Odwiedziny Św. Mikołaja
wtorek, 17 grudnia 2019 15:37

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj ! Aby umilić ten dzień naszym uczniom, odwiedził wszystkie klasy i opowiedział im trochę o swoich przygodach życiowych. Dla każdego, czy to młodego,czy też dorosłego w swoim worku znalazł coś słodkiego.
Na świetlicy szkolnej była również przygotowana przez Samorząd Uczniowski fotobudka. Każdy na pamiątkę mógł zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem.

 
II POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY
wtorek, 10 grudnia 2019 13:04

 

 

26 listopada br odbył się II Powiatowy Konkurs  Czytelniczy zorganizowany przez POEN w Jaśle. Celem konkursu było upamiętnienie 100. rocznicy urodzin Gustawa Herlinga Grudzińskiego oraz Roku pisarza. Konkurs skierowany był do uczniów szkół średnich w powiecie jasielskim, a dotyczył znajomości biografii pisarza i lektury „ Inny świat – dokument czasu pogardy”.

Do konkursu zgłosiło się 48 uczniów z 8 szkół.
Karolina Kopeć z kl. IV „d” otrzymała wyróżnienie.

(EŁ)

 
"Człowiek jest warty tyle, ile uczyni dobrego."
czwartek, 05 grudnia 2019 14:10
21 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Życzliwość kojarzy się najczęściej z byciem miłym. To drobne gesty, uprzejmość, serdeczność – okazywane spontanicznie i dobrowolnie.
Często jednak życzliwość to coś więcej niż bycie miłym. To wewnętrzna postawa, filozofia życia. Cechuje ludzi, którym zależy na dobru innych. Wyróżniają się oni dobrą wolą i gotowością niesienia pomocy. Z radością dbają o potrzeby innych ludzi.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 13
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!