Start
Koncert kolęd
wtorek, 11 lutego 2020 15:28

 

29.01.2020  na zakończenie tradycyjnego okresu śpiewania kolęd  schola zorganizowała „Koncert kolęd i pastorałek”.   Na świetlicy szkolnej zabrzmiały zarówno  tradycyjne kolędy polskie, jak  i współczesne pastorałki.

Całość opatrzona została komentarzem – recytacją wierszy ks. Jana Twardowskiego  - w wykonaniu uczniów z grupy teatralnej pod opieką p. Edyty Jamrogiewicz.

Na zakończenie koncertu ks. Krzysztof Książek  złożył wszystkim życzenia i udzielił błogosławieństwa.

W koncercie  wzięli udział  zaproszeni goście – podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle.

 

FOTOGALERIA

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
piątek, 07 lutego 2020 13:20

 

 

 

Dnia 4 lutego br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy zostały wręczone przez panią Małgorzatę Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Stypendia te przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre. Dzięki swej pracy, ambicjom i sumienności stypendium  otrzymał Bartosz Chmura, uczeń klasy III ,,d”, który w roku szkolnym 2018/2019 uzyskał najwyższa  średnią w szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

FOTOGALERIA

 
Carving fruit
wtorek, 04 lutego 2020 12:14

 

W dniach 29-30 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 2 –technikum kelner oraz klasy 1 – technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział, wspólnie z  partnerską szkołą ze Słowacji  -Spojena Skola w Svidniku w warsztatach z zakresu „Carving fruit”.  Szkolenie jest częścią polsko – słowackiego projektu pt. „Poprawa jakości edukacji specjalistycznej i zawodowej Zespołu Szkół nr 3 i Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle oraz Spojena Skola w Svidniku”, którego celem jest podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego oraz dostosowanie edukacji specjalistycznej i zawodowej do potrzeb transgranicznego rynku pracy.

 

Więcej…
 
Ogłoszenie!
czwartek, 23 stycznia 2020 11:45

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie

 

 

 


 
XII WIECZORNICA BOŻONARODZENIOWA P.B.W. - FILIA JASŁO
piątek, 17 stycznia 2020 10:50

 

8 stycznia br w jasielskiej Filii P.B.W. w Krośnie odbyła się XII Wieczornica Bożonarodzeniowa. Kanwę spotkania stanowiły wybrane opowieści o Świętach Bożego Narodzenia i ich znaczeniu w życiu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Teksty i kolędy zaprezentowali uczniowie ZS nr 3: Ola Praskowicz z kl. IV „d”, Maria Starzec z kl. II „c”, Wiktoria Palar z kl. IV „d”, Gosia Kupczyk i Ala Musiał z kl. III „d” oraz II LO w Jaśle.

(eł)

FOTOGALERIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 14
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!