Start
XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu
czwartek, 05 marca 2020 09:59

 

 

5 marca b.r. zakończył się  XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu.

Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie różnorodnych zadań dotyczących racjonalnego żywienia ze szczególnym uwzględnieniem problematyki wiodącej, w tym roku były to zagadnienia dotyczące składników mineralnych i ich roli w żywieniu człowieka.

 

Więcej…
 
Konkurs dekoracji stołów
środa, 04 marca 2020 09:27

 

 

W dniu 4 marca 2020 r. w pracowni obsługi konsumenta odbył się Konkurs dekoracji stołów. Do konkursu zgłosiło się 5 dwuosobowych drużyn. Każda drużyna wybrała motyw przewodni i do niego dostosowała elementy dekoracyjne.

 

Więcej…
 
"Potrawy karnawałowe w kuchni regionalnej"
wtorek, 25 lutego 2020 14:16

 

 

3 lutego br. uczniowie klasy I Pc Technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowali z pomocą Pani: Małgorzaty Paluch i Moniki Więcek – Furmanek prezentację gastronomiczną „ Potrawy karnawałowe w kuchni regionalnej”. Wśród potraw znalazły się : proziaki, kołacz, pieróg zawadzki, cebularze, kapuśniaczki, oponki czy jarski pasztet z kaszy gryczanej. Uczennice zaprezentowały potrawy pozując w stroju ludowym z naszego regionu. Była to ciekawa lekcja lokalnych tradycji i kulinarnych zwyczajów karnawałowych w naszym regionie.

MW-F.

 

FOTOGALERIA

 
Dni Otwarte WSIiZ
wtorek, 25 lutego 2020 13:12

 

 

5 lutego uczniowie naszej szkoły z klasy IV D technik analityk i III F technik logistyk wraz z wychowawcami:Panią Krystyną Styczyńską i Moniką Więcek – Furmanek uczestniczyli w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie- Kielnarowej. Była to już kolejne wizyta uczniów w WSIiZ zorganizowana w ramach współpracy naszej szkoły z uczelnią.

 

Więcej…
 
SENSOWNE TWORY SŁOWNE - KONKURS RECYTATORSKI
czwartek, 13 lutego 2020 14:18

 

 

 

12.02.br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się XI Konkurs Recytatorski – Sensowne Twory Słowne. Tematem tegorocznego konkursu był „ Żart w literaturze”. Jury oceniło uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne.

Sylwester Kmiotek z kl. IV "h” otrzymał wyróżnienie.

(eł)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 14
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!