Start
Wyniki !!!
wtorek, 28 maja 2019 09:24

 

W sekretariacie są do odebrania


świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

 

 


 
III miejsce w „XXVII Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK”
sobota, 25 maja 2019 11:48

 

 

22 maja 2019 r. szkolna drużyna pierwszej pomocy przedmedycznej w składzie: Marlena Śliwa, Joanna Rutana, Natalia Leśniak, Anna Węgrzyn i Jan Źrebiec uczestniczyła w „Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK” pod hasłem ”Pomóż - chcę żyć”.

Uczniowie klasy II d udzielali pierwszej pomocy w następujących symulacjach: tonięcie, histeria/panika, omdlenie, rana kończyny dolnej i głowy, nóż w brzuchu, krwotok z nosa, drgawki, utrata przytomności dorosłego i dziecka, poszkodowany bez oddechu, zawał, upadek z wysokości, ciało obce w ranie, wypadek samochodowy, złamanie nogi i ręki.

 

Młodzież wykazała się wiedzą i umiejętnościami nabytymi w I klasie na lekcjach edukacji dla bezpieczeństwa oraz samodoskonaleniem pod kierunkiem merytorycznym p. Edyty Jamrogiewicz.

Opiekę podczas wyjazdu sprawowała p. Elżbieta Szpak – szkolny koordynator Polskiego Czerwonego krzyża.

Gratulujemy!

FOTOGALERIA

 
Wyróżnienie dla Szkolnego Koła PCK
czwartek, 16 maja 2019 08:25

 

 

14 maja 2019 r. w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu stulecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża.


Działalność PCK skupia się na opiece i pomocy potrzebującym, promocji i ochronie zdrowia, pomocy w ratowaniu życia i mienia w przypadku klęsk i katastrof, promocji honorowego krwiodawstwa, szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, programach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, upowszechnianiu idei Podstawowych Zasad Ruchu i Międzynarodowego Prawa Humanitarnego.

Więcej…
 
H2O - zbadajmy to ! Uczniowie ZS3 z wizytą w Holandii
środa, 15 maja 2019 10:04

 

W dniach 23-31 marca 2019 roku 15 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 3 przebywała w Holandii, w miejscowości Veendam, w ramach programu eTwinning, realizując międzynarodowy projekt „H2O – Friend or Foe” z zaprzyjaźnioną szkołą partnerską Winkler Prins. Założeniem projektu jest porównanie jak oba kraje potrafią wykorzystać wodę np. do produkcji energii elektrycznej, transportu czy w celach zdrowotnych, a także jak bronią się przed niszczącą siłą żywiołu w postaci powodzi bądź podtopień.

 

 

Więcej…
 
Pokaz filmu '' Łukasiewicz nafciarz romantyk"
wtorek, 14 maja 2019 08:44

 

 

 

W dniu 14.05.2019r w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbył się pokaz filmu „Łukasiewicz nafciarz romantyk”. Jest to kolejna produkcja Telewizji Obiektyw. Producentem filmu jest Bogdan Miszczak.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 17
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!