Start
Kwesta na Nowym Cmentarzu 11.2017
czwartek, 09 listopada 2017 13:02

 

 

 

1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, na Nowym Cmentarzu w Jaśle  członkowie i sympatycy Szkolnych kół Caritas z jasielskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym naszego Szkolnego Koła Caritas, prowadzili kwestę – zbiórkę pieniędzy, dla dzieci z powiatu jasielskiego.

Zebrane fundusze przekazano do centrali Caritas w Jaśle.

Kwesta już od wielu lat wpisana jest w kalendarz naszego Koła.  Wolontariusze chętnie poświęcają swój wolny czas stojąc z puszkami przy cmentarnych alejkach. Dzięki ofiarności odwiedzających cmentarz zostaną zakupione produkty na paczki mikołajkowe dla dzieci.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę akcję. To dzięki Wam na twarzach wielu dzieciaków w dniu 6 grudnia pojawi się szeroki uśmiech.Smile

/BR/

FOTOGALERIA

 
Różaniec w Jasielskim Hospicjum
środa, 08 listopada 2017 09:03

 

 

 

Św. Ojciec Pio powiedział:

 

Chciałbym zaprosić wszystkich grzeszników z całego świata, aby kochali Matkę Bożą.   Odmawiajcie zawsze różaniec.

I odmawiajcie go tak często, jak tylko możecie. Szatan stara się zawsze zniszczyć tę modlitwę, ale to mu się nigdy nie uda. To jest modlitwa Tej, która króluje nad wszystkim i wszystkimi”.

 

Tradycyjnie w środę 25 października młodzież z klasy III e wraz z pacjentami Hospicjum w Jaśle rozważała część chwalebną różańca świętego. Wspólnie polecaliśmy w modlitwie wszystkich pacjentów, ich rodziny, a także personel Hospicjum prosząc o potrzebne łaski i ulgę w cierpieniu. Dziękuję serdecznie młodzieży za wspólną modlitwę.

/xPS/

FOTOGALERIA

 
Dzień Edukacji Narodowej 2017
czwartek, 02 listopada 2017 08:46

 

 

 

 

W dniu 12 października 2017 r. odbyły się w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w Kościele p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Następnie na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia. Dyrektor ZS nr 3 Mariusz Pochroń powitał grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi oraz młodzież.

 

Więcej…
 
Konferencja Ekologiczna 24.10.2017
poniedziałek, 30 października 2017 09:59

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek  24 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Konferencji Ekologicznej organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

 

 

Więcej…
 
8 października 2017 -XVII Dzień Papieski
poniedziałek, 16 października 2017 09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczny XVII Dzień Papieski obchodziliśmy w Polsce 8 października pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Samo hasło stanowiło zaproszenie i znak tego, że poprzez Dzień Papieski docieramy do głębi nauczania Papieża Polaka o nadziei.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
optimeks  Trafunek    

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!