Start
" Celujący z pracy dla dobra innych"
poniedziałek, 10 czerwca 2019 09:22

 

W dniu 6 czerwca 11 uczennic naszej szkoły z klas 1 d, 1 f, 2 c, 2 f wzięło udział w przeprowadzeniu „Pikniku na 5” dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Jaśle. Nasza młodzież pomagała podczas serwowania poczęstunku dla uczestników i zaproszonych gości. Podczas wspólnej pracy ofiarowaliśmy naszą życzliwość i pomoc i uśmiech. Wzajemna integracja i spędzony wspólnie czas pokazały, że warto przełamywać bariery i stereotypy na temat niepełnosprawności i uczyć się, jaką radość daje pomoc innym.

Serdecznie dziękuję naszym uczennicom za wysoką kulturę osobistą, wrażliwość na potrzeby innych, za pracę i uśmiech.

Pedagog szkolny

 
Prace porządkowe na Cmentarzu Wojennym
sobota, 08 czerwca 2019 09:39

 

 

 

6 czerwca 2019 r. ochotnicy z klasy 1C wraz z wychowawcą, mgr Agatą Rabsztyn oraz mgr Agnieszką Maczugą, wykonali prace porządkowe na cmentarzu Wojennym z I Wojny Światowej nr 36 i 37 w Podzamczu. Opieka nad miejscami pamięci to sposób na okazanie szacunku dla tych, którzy w tragicznych okolicznościach wojennych polegli na wzgórzach powiatu jasielskiego i gorlickiego podczas bitwy gorlickiej w maju 1915 r. Dla wszystkich poległych Oddział Grobów Wojennych Komendantury Wojennej w Krakowie utworzył 378 niepowtarzalnych cmentarzy wojennych, na których pochowano obok siebie 60 tys. dawnych przeciwników z obu stron frontu w Galicji, reprezentujących armie trzech cesarzy, kilka wyznań i kilkanaście narodowości. Nie zapomnijmy o ich ofierze, bo była ona wstępem do odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

http://www.cmentarze.gorlice.net.pl/bitwa.htm

 

FOTOGALERIA

 
Powiatowy Konkurs Ekologiczno - Chemiczny dla uczniów gimnazjów
piątek, 07 czerwca 2019 09:02

 

 

W dniu 06.06.2019 r. w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbyła się uroczystość wręczenia nagród książkowych i dyplomów laureatom i uczestnikom XVII Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Chemicznego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i uczniów gimnazjów. W uroczystości wzięli udział:  Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaśle Pan Andrzej Papciak i Inspektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaśle Pan Mariusz Augustynek.

 

Więcej…
 
II etap Wojewódzkiego V Konkursu Logistycznego
poniedziałek, 03 czerwca 2019 09:34

 

 

30 maja w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w drugim etapie- Wojewódzkim V Konkursie Logistycznym. Zespół w składzie : Melania Gądek z klasy II F, Alan Bobula z klasy III F i Dawid Chajec również z klasy III F jako zwycięzcy etapu szkolnego zmagali się z zadaniami z zakresu transportu, spedycji i logistyki. Po zakończeniu konkursu prace sprawdzała Komisja Konkursowa a młodzież w tym czasie miała okazje posłuchać wykładu Tomasza Pietrycha z Busines Solutions. Nagradzane było sześć pierwszych miejsc,pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dyplomy otrzymali również opiekunowie . Nasi uczniowie zajęli miejsca w I dziesiątce najlepszych logistyków , ale cytując słowa Pani Dyrektor Zespołu Szkól nr 2 w Rzeszowie „ Już sam udział w konkursie i to , że dotarliście do etapu wojewódzkiego jest dużym sukcesem. Jesteście najlepszymi logistykami w województwie.” Z pewnością są to bardzo motywujące słowa dla wszystkich uczestników konkursu. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

 

MW-F.

 
Szlakiem Konfederatów Barskich
środa, 29 maja 2019 10:20

 

 

 

29 maja 2019 roku w Ożennej, uczniowie naszej szkoły pod opieką pani dyrektor Agnieszki Chłopek i pani Agnieszki Maczugi  wraz z kolegami i koleżankami z innych szkół średnich wzięli udział w rajdzie szlakami konfederatów barskich, czcząc w ten sposób 251. rocznicę zawiązania konfederacji barskiej.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 17
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!