Start
Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle w razie zawieszenia zajęć stacjonarnych i przejścia na nauczanie na odległość lub zorganizowania kształcenia mieszanego
wtorek, 20 października 2020 12:36

Regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle

w razie zawieszenia zajęć stacjonarnych

i przejścia na nauczanie na odległość (wariant C)

lub  zorganizowania kształcenia mieszanego (wariant B)

 

 

na podstawie § 1 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.2020.493 ze zm.)

WARIANTY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY W OKRESIE PANDEMII SARS COV-2

 

Więcej…
 
ZARZĄDZENIE DYREKTORA
piątek, 16 października 2020 10:54

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły nr 27/2020 w sprawie dni wolnych w roku szkolnym 2020/21, dzień 19.10.2020 ( poniedziałek) będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów, zamiast 2 listopada 2020. Dzień 2 listopada będzie normalnym dniem nauki.


Od 20.10.2020 ( wtorek ) szkoła przechodzi w hybrydowy system nauczania. Informacje o harmonogramie pracy poszczególnych klas będą przekazane uczniom, rodzicom i nauczycielom za pośrednictwem dziennika elektronicznego w poniedziałek 19 października.

 

 


 
Klasowe czytanie utworów Św. Jana Pawła II
czwartek, 15 października 2020 13:48

 

W ramach obchodów „Roku Św. Jana Pawła II” w Chemiku uczniowie klasy IIGf – technik logistyk przyłączyli się do akcji „Czytamy Jana Pawła II”.

01.10.2020 r. na godzinie wychowawczej odbyło się klasowe czytanie dzieł Papieża. Młodzież zaprezentowała fragmenty twórczości Karola Wojtyły („Pamięć i tożsamość”, „Tryptyk rzymski”, poezję).

Głośne czytanie utworów Św. Jana Pawła II poprzedził występ uczennicy Małgorzaty Dziedzic, która na skrzypcach wykonała „Barkę” – ulubioną pieśń Ojca Św.

Na zajęciach nie mogło zabraknąć członków  grona pedagogicznego. W lekcji wzięły udział: Pani Halina Gierut - wicedyrektor szkoły, Pani Edyta Jamrogiewicz – nauczycielka języka polskiego, która odczytała wiersz „Właściwa inwokacja, czyli wołanie do człowieka, który stał się ciałem historii” oraz wychowawczyni – Pani Elżbieta Piwowarska, która przeczytała fragmenty „Tryptyku rzymskiego”.

Obecni na zajęciach nauczyciele oraz uczniowie z dużą uwagą i w skupieniu wysłuchali prezentacji, w tym recytacji w wykonaniu Przemysława Szota i Norberta Rąpały.

Ta nietypowa godzina wychowawcza na długo pozostanie w naszej pamięci.

E. P.

FOTOGALERIA

 
BOHATERON
poniedziałek, 12 października 2020 11:44

 
Prace porządkowe na cmentarzu wojennym na Podzamczu
środa, 07 października 2020 11:03

 

W dniu 5 października 2020 r. uczniowie klasy 3C wraz wychowawcą, panią Agatą Rabsztyn, wykonali prace porządkowe na cmentarzu wojennym z I wojny światowej nr 36-37 na Podzamczu. Uczniowie naszej szkoły oczyścili obiekt oraz zapalili znicze i pomodlili się w intencji spokoju dusz spoczywających tam 186 żołnierzy poległych w walkach w maju 1915 r. Obiekt ten został przekazany decyzją Burmistrza Miasta Jasła pod opiekę Zespołowi Szkół nr 3 w 2008 r. Od tamtej pory uczniowie wykonują niezwykle ważne prace porządkowe, które zabezpieczają to miejsce przed całkowitym wchłonięciem go przez okoliczny las. Dzięki ich wysiłkowi odwiedzający cmentarz mogą godnie oddać hołd poległym w Wielkiej Wojnie żołnierzom, a sam obiekt nie ulega dewastacji. Wypełniamy w ten sposób spoczywający na nas, współczesnych, obowiązek pamięci o zmarłych, o których już nikt nie pamięta.

[AR]

FOTOGALERIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 21
men cke oke ko
powiat miasto jaslo4u jaslonet
bohateron Sklep Komputerowy Optimeks Portal Terazjaslo Telewizja Jasielska
PRDM-JASŁO TV Obiektyw u schabinskiej

Twoja przeglądarka jest zbyt stara aby zobaczyć co tutaj jest!