Rok 2015

Technikum kucharz

Klasa IV b1

Wychowawca: mgr Monika Syzdek

1 Sylwia Brągiel

2 Katarzyna Buś

3 Karol Gorczyca

4 Marcin Jędryczka

5  Klaudia Marszałek

6  Joanna Matysik

7 Kamila Rynkar

8  Patrycja Sanicka

9  Sławomir Sterkowicz

10  Paweł Szydło

11  Łukasz Zawiliński

 

Technikum - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Klasa IV b2

Wychowawca: mgr Monika Syzdek

1 Michał Ciszewski

2 Konrad Dubiel

3 Dawid Hendzel

4 Patryk Kardaś

5 Katarzyna Kraus

6 Michał Maksym

7 Hubert Morżak

8 Kamil Niemiec

9 Arkadiusz Rak

10 Wojciech Stygar

11 Hubert Szott

12 Łukasz Wanat

13 Patryk Wiater

14 Mateusz Wickowski

15 Adrian Wójcik

16 Agnieszka Wachel

 

Technikum - Technik analityk

Klasa IV c

Wychowawca: mgr Jolanta Łupkowska

 

1 Sara Barczentewicz

2 Anna Buczyńska

3 Klaudia Burda

4 Joanna Czajka

5 Paulina Czyżowicz

6 Katarzyna Gierut

7 Iwona Grygiel

8 Wiktoria Hendzel

9 Kamila Jodłowska

10 Ewa Juszkiewicz

11 Edyta Kamińska

12 Magdalena Kędzior

13 Katarzyna Kosiba

14 Karolina Marszałek

15 Aneta Mroczka

16 Izabela Patyk

17 Magdalena Stawarz

18 Anna Stec

19 Kinga Stój

20 Kornela Szudy

21 Klaudia Urbanik

22 Izabela Wątroba

23 Izabela Wojdyła

24 Karolina Zawiślak

25  Patrycja Źrebiec

 

Technikum - Technik ochrony środowiska

Klasa IV d1

Wychowawca: mgr inż. Marek Stęgowski

 

1 Patryk Bal

2 Paulina Baradziej

3 Katarzyna Czechowicz

4 Zuzanna Kardaś

5 Dawid Krępa

6 Urszula Król

7 Mateusz Ochwat

8 Małgorzata Ptaszek

9 Kamil Wilk

10 Mateusz Wojtuń

11 Szczepan Woźniak

12 Sylwia Żygłowicz

 

Technikum - Technik analityk

Klasa IV d2

Wychowawca: mgr inż. Marek Stęgowski

 

1 Zbigniew Bażyk

2 Grzegorz Głowaty

3 Klaudia Janik

4 Dominika Klęba

5 Damian Marek

6 Dawid Marek

7 Gerard Pająk

8 Filip Torba

9 Klaudia Trojak

 

Technikum - Technik mechatronik

Klasa IV e1

Wychowawca: mgr Edyta Jamrogiewicz

 

1 Piotr Brej

2 Mateusz Daraż

3 Tomasz Figura

4 Damian Gliwa

5 Piotr Grochmal

6 Michał Gumienny

7 Daniel Iskrzycki

8 Krzysztof Madej

9  Dawid Mikołajczyk

10 Grzegorz Papciak

11 Michał Reczek

12 Dariusz Setlak

13 Jarosław Sroka

14 Szymon Strugała

 

Technikum  kelner

Klasa IV f1

Wychowawca: mgr Ewa

 

1 Ilona Kiszka

2 Andżelika Kukla

3 Sylwia Lenart

4 Edyta Szot

5 Dominika Wojdacz

 

Technikum - Technik organizacji usług gastronomicznych

Klasa IV f2

Wychowawca: mgr Ewa Łącka

 

1 Anna Baran

2 Natalia Dybaś

3 Ewelina Dziobek

4 Wioletta Frączek

5 Małgorzata Janas

6 Natalia Koczaja

7 Natalia Kozubal

8 Ewelina Machowska

9 Alicja Obryk

10 Ewelina Pisowicz

11 Agnieszka Sojka

12 Patrycja Tyrcha