Rok 2014

Technik technologii żywności
Klasa IV c1
Wychowawca: mgr Agnieszka Dziadosz

1

Gabriela

Bartuś

2

Wioleta

Dynia

3

Elżbieta

Filus

4

Natalia

Jezior

5

Agata

Kudła

6

Katarzyna

Liana

7

Ewelina

Łątka

8

Artur

Skocz

9

Angelika

Wójcik

Technik ochrony środowiska
Klasa IV c2
Wychowawca: mgr Agnieszka Dziadosz

1

Andrzej

Bułaś

2

Anna

Bykowska

3

Mateusz

Cionek

4

Andrzej

Dzik

5

Natalia

Gotfryd

6

Bronisława

Kępa

7

Zuzanna

Kuzak

8

Kamil

Macek

9

Karolina

Piróg

10

Klaudia

Radłowska

11

Arleta

Ulaszek


Technik teleinformatyk
Klasa IV e
Wychowawca: mgr Beata Buchała

1.

Konrad

Betlej

2.

Kamil

Chochołek

3.

Maciej

Foryś

4.

Hubert

Giera

5.

Maciej

Kłodowski

6.

Konrad

Kosiba

7.

Marcin

Król

8.

Paweł

Majewski

9

Mateusz

Mastaj

10

Mateusz

Michoński

11

Kamil

Musiał

12

Daniel

Myśliwiec

13

Michał

Pogorzelski

14

Maciej

Ryba

15

Łukasz

Skuba

16

Artur

Szafarz

17

Michał

Szarek

18

Mateusz

Szura

19

Kamil

Świątek

20

Piotr

Warchoł

21

Karol

Wietecha

22

Piotr

Wietecha

23

Radosław

Zięba

Technik organizacji usług gastronomicznych
Klasa IV f1
Wychowawca: mgr inż. Ewa Lewicz-Szańca

1

Angelika

Brzezowska

2

Joanna

Dzwonkowska

3

Natalia

Gajda

4

Paulina

Jędryczka

5

Emanuela

Klęba

6

Martyna

Konieczna

7

Katarzyna

Kowalska

8

Monika

Paluch

9

Karolina

Rudka

10

Ewa

Sroka

11

Aneta

Szot

12

Klaudia

Świętoń

Technik kelner
Klasa IV f2
Wychowawca: mgr inż. Ewa Lewicz-Szańca

1

Patryk

Augustyn

2

Mateusz

Ciemniewski

3

Klaudia

Kosiek

4

Kacper

Wielgosz

5

Agata

Turek

Technikum: Kucharz
Klasa IV j1
Wychowawca: mgr Elżbieta Szpak

1

Karol

Gozdecki

2

Magdalena

Jasiczek

3

Aldona

Koryzma

4

Beata

Kozioł

5

Dawid

Mikołajczyk

6

Patrycja

Sendra

7

Tomasz

Sienicki

8

Sylwia

Skibińska

9

Katarzyna

Szczygieł

10

Łukasz

Wolak

Technik mechatronik
Klasa IV j2
Wychowawca: mgr Elżbieta Szpak

1

Mateusz

Bal

2

Dariusz

Brożyna

3

Mateusz

Budziak

4

Michał

Gierlasiński

5

Marek

Głowacki

6

Kamil

Kasowicz

7

Jarosław

Maziarz

8

Łukasz

Nawracaj

9

Kacper

Ochwat

10

Przemysław

Prugar

11

Bartosz

Stój

12

Daniel

Walczyk

13

Miłosz

Żołądź