Rok 2012

Liceum Ogólnokształcące
Klasa III a
Wychowawca: mgr Małgorzata Korzeń

1  

Klaudia

Banach-Dziura

2

Małgorzata

Bieńko

3

Justyna

Brągiel

4

Łukasz

Brągiel

5

Monika

Dyląg

6

Monika

Figura

7

Weronika

Gierut

8

Sylwia

Hara

9

Monika

Kapała

10

Szymon

Kardaś

11

Agnieszka

Korczykowska               

12

Dawid

Maczuga

13

Arkadiusz

Maziarz

14

Agnieszka

Owsiak

15

Sylwia

Perz

16

Aneta

Pienta

17

Magdalena

Przewoźnik

18

Karolina

Pykosz

19

Agata

Rachowicz

20

Sylwia

Rajchel

21

Łukasz

Sokołowski

22

Jakub

Sułkowski

23

Paweł

Syzdek

24

Maciej

Szewczyk

25

Patrycja

Szydłowska

26

Michał

Telma

27

Joanna

Tuchowska

28

Marcin

Wojtarowicz

29

Bartłomiej

Zimowski

30

Marta

Zych

 

Technik technologii żywności
Klasa IV c
Wychowawca: mgr Małgorzata Sędłak

 

1

Edyta

Bachta

2

Angelika

Biernacka

3

Marzena

Czajka

4

Agnieszka

Fedorczak-Czelny

5

Justyna

Kardaś

6

Karolina

Kilias

7

Justyna

Kosiba

8

Paweł

Macek

9

Patrycja

Michalska

10

Karolina

Owsiak

11

Bernadetta

Papciak

12

Edyta

Piątek

13

Karolina

Stukus

14

Natalia

Tutro

15

Gabriela

Wierzbicka

 

Technik ochrony środowiska

Klasa IVd 1

Wychowawca: mgr Agnieszka Mianowska

 

1

Patryk

Bąk

2

Aneta

Cysarz

3

Anna

Dziadosz

4

Anna

Gnat

5

Justyna

Michalska

 6

Paulina

Kiełtyka

 7

Karolina

Żygłowicz

 

Technik analityk

Klasa IVd 2

Wychowawca: mgr Agnieszka Mianowska

 

1

Ewelina

Dąbrowska

2

Edyta

Duda

3

Szymon

Filip

4

Ewelina

Górczany

5

Zuzanna

Hućko

6

Małgorzata

Janik

7

Magdalena

Jastrzębska

8

Wojciech

Kolbusz

9

Agata

Libuszowska

10

Katarzyna

Marcisz

11

Maria

Rączka

12

Krzysztof

Śnieżek

13

Katarzyna

Tuchowska

14

Edyta

Wilisowska

15

Angelika

Zięba

 

Technik teleinformatyk

Klasa IV e

Wychowawca: mgr Andrzej Kukla

 

1

Adam

Baca

2

Arkadiusz

Baradziej

3

Rafał

Buczek

4

Marcin Buglewicz

5

Paweł

Byczek

6

Dominik

Dobosz

7

Przemysław

Dymski

8

Paweł

Jedliński

9

Mateusz

Juszczyk

10

Waldemar

Kogut

11

Michał

Kosiba

12

Tomasz

Marek

13

Marcin

Musiał

14

Kamil

Oszajca

15

Damian

Paszyński

16

Przemysław

Paszyński

17

Tomasz

Poręba

18

Kamil

Przewoźnik

19

Adrian

Reczek

20

Krzysztof

Reczek

21

Mariusz

Skocz

22

Kamil

Smalara

23

Sebastian

Suchan

24

Michał

Turek

25

Krystian

Wersocki

 

Technik organizacji usług gastronomicznych

Klasa IV f

Wychowawca : mgr inż. Anna Kawalec

 

1

Beata

Chmura

2

Patrycja

Czajka

3

Gabriela

Czech

4

Anna

Gumienny-Setlak

5

Monika

Kardaś

6

Piotr

Kopeć

7

Ewelina

Król

8

Artur

Książkiewicz

9

Karolina

Maczuga

10

Izabela

Marszałek

11

Katarzyna

Mastej

12

Krzysztof

Maziarz

13

Patrycja

Mosoń

14

Malwina

Nowak

15

Dorota

Ogorzałek-Sokołowska

16

Justyna

Potera

17

Joanna

Potocka

18

Inez

Roczniak

19

Gabriela

Rodak

20

Małgorzata

Skrzęta

21

Izabela

Spólnik

22

Anna

Stanaszek

23

Magdalena

Szerląg

24

Klaudia

Tokarska-Smaś

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technik mechatronik

Klasa IV h

Wychowawca: mgr Stefan Juryś

 

1

Piotr

Hućko

2

Grzegorz

Klisiewicz

3

Kamil

Krąg

4

Zbigniew

Lepucki

5

Łukasz

Maziarz

6

Dawid

Musiał

7

Miłosz

Nowak

8

Dawid

Oszajca

9

Łukasz

Sławniak

10

Patryk

Stelmach

11

Bartosz

Sułkowski

12

Bartosz

Trybek

13

Seweryn

Wadas

14

Mateusz

Wajda

15

Marek

Wójcik

 

Technikum Kucharz

Klasa IV j

Wychowawca: mgr Krzysztof Krupiński

 

1

Kamil

Bajorek

2

Magdalena

Barańska

3

Paweł

Czapla

4

Weronika

Hendzel

5

Wojciech

Klocek

6

Marcin

Kucki

7

Ilona

Kulig

8

Adam

Libuszowski

9

Wioletta

Marek

10

Agnieszka

Oszajec

11

Magdalena

Owsiak

12

Angelina

Paluch

13

Paweł

Papciak

14

Przemysław

Piotrowski

15

Jowita

Pruchnik

16

Jakub

Reczek

17

Szymon

Setlik

18

Jan

Sikora

19

Ilona

Szmyd

20

Anna

Wojdyła

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Kucharz małej gastronomii

Klasa II g

Wychowawca: mgr Elżbieta Fiałkiewicz

 

1

Marcin

Barzyk

2

Szczepan

Betlej

3

Wojciech

Fejkiel

4

Kamila

Frydrych

5

Krzysztof

Grasela

6

Monika

Gromek

7

Piotr

Konieczny

8

Łukasz

Konopacki

9

Paweł

Kowalczyk

10

Jakub

Latoszek

11

Arkadiusz

Maciechowski

12

Damian

Maciejczyk

13

Agnieszka

Misiołek

14

Ewelina

Pawełek

15

Janusz

Piątek

16

Adam

Przewoźnik

17

Piotr

Wyszatycki

18

Anna

Zdziarska

19

Joanna

Zdziarska