Rok 2011

 

Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca: mgr Katarzyna Sorys

Klasa IIIa

 

1.       

Haluch

Dominik

2.       

Jarosz

Damian

3.       

Krupa

Ewa

4.       

Łoza

Magdalena

5.       

Mamroł

Anna

6.       

Mardosz

Szymon

7.       

Mastej

Aneta

8.       

Misiołek

Małgorzata

9.       

Nowosielski

Michał

10.   

Opałka

Marta

11.   

Płaneta

Agata

12.   

Rączka

Barbara

13.   

Szewczyk

Elżbieta

14.   

Szewczyk

Renata

15.   

Śmietana

Klaudia

16.   

Świątkowska

Weronika

17.   

Węgrzyn

Krzysztof

18.   

Wojdyła

Karol

19.   

Wolak

Joanna

20.   

Zimka

Joanna

21.   

Zoła

Anna

22.   

Zych

Renata

23.   

Żywiec

Aleksandra

 

 




 

Technikum - technik analityk

Wychowawca: mgr inż. Ewa Zalewska

Klasa IVd

 

1.       

Biernacka

Sabina

2.       

Chochołek

Justyna

3.       

Dusza

Tomasz

4.       

Dybalska

Arleta

5.       

Faber

Małgorzata

6.       

Koczaja

Anna

7.       

Kosiek

Patrycja

8.       

Krzyżak

Anna

9.       

Majka

Mariola

10.   

Papciak

Weronika

11.   

Rak

Iwona

12.   

Rolek

Karolina

13.   

Ryznar

Gabriela

14.   

Szafarz

Kinga

15.   

Szpak

Sylwia

16.   

Świątek

Ewelina

17.   

Wojnarowicz

Elżbieta

18.   

Woźniak

Paulina

19.   

Wójtowicz

Sebastian

 

 

Technikum - technik ochrony środowiska

 Wychowawca: mgr Barbara Reczek

 Klasa IVi

 

 

Barszcz

Piotr

Bochenek

Ksenia

Bochenek

Paweł

Budziak

Damian

Głogowska

Marzena

Jarecka

Magdalena

Kapanowska

Joanna

Kaszycka

Anna

Krajewska

Agnieszka

Leśniak

Kamil

Lipka

Grzegorz

Lubojemski

Łukasz

Machowska

Małgorzata

Maczuga

Krystian

Mikrut

Angelika

Pankiewicz

Witold

Potrawska

Joanna

Przewoźnik

Bartłomiej

Rodak

Jan

Rosół

Krzysztof

Sambora

Magdalena

Sanicka

Justyna

Sieńkowska

Natalia

Sokołowski

Jacek

Szczygieł

Magdalena

Szteliga

Dominik

Warchoł

Michał

Wojnarowicz

Marzena

Zabawa

Anna

 

 

 

Technikum - technik organizacji usług gastronomicznych

Wychowawca: mgr Agnieszka Chłopek

Klasa IVf

 

 

Barzyk

Paulina

Barzyk

Weronika

Bochenek

Eryk

Chochołek

Mirosław

Ciekielska

Małgorzata

Czechowicz

Ewelina

Dychus

Iwona

Gajda

Aleksandra

Gryziec

Tomasz

Józefczyk

Klaudia

Kobak

Adrian

Krajewska

Małgorzata

Mamroł

Justyna

Michnal

Dawid

Nocek

Angelika

Okarma

Karolina

Pieknik

Justyna

Rakoczy

Marta

Skocz

Justyna

Spólnik

Natalia

Stasiowska

Beata

Styrna

Katarzyna

Szot

Monika

Wojtunik

Dominika

Zagórska

Małgorzata

Zbylut

Monika

Żygłowicz

Sylwia

 

 

 

Technikum - technik mechatronik

Wychowawca: mgr Beata Woźniak

Klasa IVh

 

 

Chudy

Dawid

Gąsior

Wojciech

Grzesik

Paweł

Janusz

Michał

Koś

Przemysław

Kozik

Kamil

Kożuch

Grzegorz

Krajewski

Łukasz

Leśniak

Krystian

Lis

Grzegorz

Łoziński

Michał

Marszałek

Łukasz

Smaś

Kamil

Smorul

Hubert

Szpak

Maciej

Tumidajewicz

Damian

Walkowicz

Kamil

Witalis

Michał

Ziemba

Hubert

 

 

 

 

Technikum - kucharz

Wychowawca: mgr inż. Beata Śmietana

Klasa IVj

 

Bażyk

Marcin

Dłuska

Dominika

Dłuski

Michał

Dybaś

Marcin

Gancarz

Katarzyna

Jarecki

Dawid

Jarek

Dawid

Juszczyk

Justyna

Kardaś

Wioletta

Kowal

Mateusz

Marek

Katarzyna

Mastyj

Urszula

Mocek

Natalia

Mokrzycka

Magdalena

Nocek

Natalia

Olecha

Małgorzata

Pachana

Bartłomiej

Skubel

Joanna

Stanek

Bogusław

Świątek

Tomasz

Świderek

Grzegorz

Wielgosz

Bartłomiej

Winiarski

Rafał

Winogrodzki

Tomasz

 

 

 

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca: mgr Paweł Dacyl

Klasa II LOU

 

1.       

Bigos

Andrzej

2.       

Brataniec – Kiełbasa

Monika

3.       

Chronowski

Maciej

4.       

Data

Angelika

5.       

Grasela

Joanna

6.       

Kulig

Krzysztof

7.       

Liszka

Krystian

8.       

Łaś

Kamil

9.       

Maciejczyk-Siedlecka

Joanna

10.   

Mastaj

Barbara

11.   

Miziołyk

Tomasz

12.   

Mroczka

Angelika

13.   

Osiadła

Monika

14.   

Porębski

Paweł

15.   

Potyrała

Jan

16.   

Poziemska

Ksenia

17.   

Pykosz

Emanuela

18.   

Stec

Mateusz

19.   

Wanat

Kamil

20.   

Żygłowicz

Iwona

 

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz małej gastronomii

Wychowawca: mgr Magdalena Twarduś

Klasa IIg

 

 

1.       

Bobola

Damian

2.       

Bochenek

Agnieszka

3.       

Bysko

Iwona

4.       

Gorgosz

Dorota

5.       

Guzior

Agnieszka

6.       

Kaszuba

Damian

7.       

Krimmer

Urszula

8.       

Kula

Iwona

9.       

Kurowski

Marek

10.   

Majkut

Radosław

11.   

Mosoń

Weronika

12.   

Opiela

Joanna

13.   

Pełka

Magdalena

14.   

Pietruszka

Mariola

15.   

Rzońca

Angelika

16.   

Wiśniowicz

Maciej

17.   

Wójtowicz

Aneta

18.   

Źrebiec

Natalia

19.   

Żychowski

Tomasz