Rok 2010

 

Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr Ewa Łącka

Klasa III a

 

1 Bal Marcelina
2 Chochołek Ilona
3 Czajkowski Grzegorz
4 Drywa Natalia
5 Górczany Edyta
6 Górowska Anna
7 Gryboś Monika
8 Janusz Miłosz
9 Juszczyk Aldona
10 Kantor Joanna
11 Kolbusz Ewa
12 Korczykowska Ewelina
13 Kraus Mateusz
14 Krzeszowska Karolina
15 Kuleta Katarzyna
16 Lemek Damian
17 Lesiak Marcin
18 Marek Martyna
19 Merkwa Aneta
20 Merkwa Sabina
21 Pawlik Joanna
22 Samsel Barbara
23 Skórska Sabina
24 Sobczyk Agnieszka
25 Socha Gabriela
26 Stryczniewicz Łukasz
27 Sychta Anna
28 Tusiński Dawid
29 Wietecha Iwona
30 Wnęk Łukasz
31 Zagórska Joanna
 

Liceum Profilowane - chemiczne badanie środowiska

Wychowawca: mgr Agata Prajsnar

Klasa III b

 

1 Biernacka Urszula
2 Biesiadzka Katarzyna
3 Bochniak Natalia
4 Brągiel Agata
5 Burek Agata
6 Bylinowska Agnieszka
7 Czajka Katarzyna
8 Dereń Liliana
9 Dubiel Paulina
10 Garbarz Kornelia
11 Goleń Dominika
12 Jagielska Regina
13 Janik Arkadiusz
14 Kluz Piotr
15 Kozioł Patryk
16 Kwilosz Ewelina
17 Majsterkiewicz Mateusz
18 Oszajec Anna
19 Panek Katarzyna
20 Pawluś Bartłomiej
21 Pogorzelska Magdalena
22 Rzońca Karolina
23 Rzońca Aleksander
24 Sapecka Paulina
25 Stachura Beata
26 Staniszewska Małgorzata
27 Stój Małgorzata
28 Świetlik Anna
29 Wierzbicka Katarzyna
 

Technikum - technik analityk

Wychowawca: mgr Agnieszka Maczuga

                         mgr Janina Gadzała

Klasa: IVd

 

1 Filip Małgorzata
2 Godniak Sławomir
3 Hendzel Paulina
4 Janik Ewelina
5 Kiełtyka Łukasz
6 Klocek Anna
7 Łoza Klaudia
8 Marcisz Bartosz
9 Marszałek Izabela
10 Mikrut Paweł
11 Mroczka Wioleta
12 Sołopa Anna
13 Stygar Sylwia
14 Szmyd Angelika
15 Świdrak Aneta
16 Wanat Joanna
17 Wojnarowicz Żaneta
18 Wójtowicz Marlena
19 Wyderka Krystian
20 Zając Sylwia
21 Zoń Piotr
22 Zwoliński Arkadiusz

 

Technikum - technik ochrony środowiska

Wychowawca: mgr inż. Bożena Ćwik

                        mgr inż. Mirosława Strojek
Klasa: IV i

  1. Banaś Aleksandra

  2. Chmura Agnieszka

  3. Gorczyca Łukasz

  4. Grzebień Piotr

  5. Janowiec Natalia

  6. Józefczyk Katarzyna

  7. Jurkowska Daria

  8. Jurkowska Martyna

  9. Kmiecik Mariola

  10. Kurowska Ewelina

  11. Liana Sylwia

  12. Lipka Magdalena

  13. Mazur Anna

  14. Ochała Klaudia

  15. Owczarski Paweł

  16. Pisula Monika

  17. Sendra Paulina

  18. Stygar Agata

  19. Szerląg Iwona

  20. Wiśniowska Anna

  21. Zięba Agnieszka

Technikum - technik telekomunikacji

Wychowawca mgr inż. Bogusław Wiśniowski

Klasa: IV e

 

1 Balawajder Krzysztof
2 Biel Krystian
3 Buś Tomasz
4 Chmura Paweł
5 Czyżowicz Dawid
6 Dubis Marek
7 Firak Mateusz
8 Fortuna Wojciech
9 Gliwa Jerzy
10 Gorczyca Mateusz
11 Karaś Michał
12 Kędzior Mateusz
13 Klisiewicz Piotr
14 Kosiba Tomasz
15 Leśniak Jakub
16 Pyzik Krystian
17 Rysz Piotr
18 Syrek Krzysztof
19 Śliż Łukasz
20 Zachora Michał
21 Zych Adam
 

Technikum - technik organizacji usług gastronomicznych

Wychowawca: mgr Edyta Jamrogiewicz

Klasa: IV f

 

1 Brągiel Jolanta
2 Cichoń Izabela
3 Grzywacz Dorota
4 Jurkowski Sylwester
5 Kapanowski Daniel
6 Korczykowski Maciej
7 Kupiec Anna
8 Marchewka Joanna
9 Maziarz Joanna
10 Musiał Marzena
11 Pawluś Joanna
12 Pepera Aleksandra
13 Rzegocka Angelika
14 Siepkowska Milena
15 Skalska Justyna
16 Słowik Marzena
17 Smagacka Karolina
18 Sokulska Paulina
19 Staniszewska Agnieszka
20 Strugała Paulina
21 Styrna Małgorzata
22 Szydło Aleksandra
23 Szynal Justyna
24 Śliwa Monika
25 Wal Monika
26 Zoń Dorota
 

 

Technikum - technik mechatronik

Wychowawca: mgr Magdalena Jucha
Klasa: IV h

 

1 Brągiel Mariusz
2 Dębski Wiktor
3 Garbacik Bogdan
4 Górka Mateusz
5 Jędrzejczyk Konrad
6 Kamiński Krystian
7 Kędrek Grzegorz
8 Kopacz Damian
9 Krajewski Krzysztof
10 Kurzawa Rafał
11 Lisek Dawid
12 Marecki Mariusz
13 Mikrut Grzegorz
14 Mokrzycki Kamil
15 Mróz Robert
16 Ostręga Paweł
17 Paluch Paweł
18 Stęgowski Mateusz
19 Szafarz Eryk
20 Ślusarczyk Janusz
21 Ulaszek Kamil
22 Wal Damian
23 Wojtas Marek
 

Technikum - kucharz

Wychowawca: mgr inż. Elżbieta Piwowarska
Klasa: IV j

 

1 Baran Barbara
2 Byczek Szymon
3 Chmura Paweł
4 Cyrulik Bartosz
5 Czarny Rafał
6 Dubiel Joanna
7 Fornal Kamil
8 Forystek Jan
9 Giefert Bartłomiej
10 Goleń Katarzyna
11 Janas Marzena
12 Latoszek Małgorzata
13 Łucka Justyna
14 Marek Izabela
15 Nowak Ewelina
16 Papciak Katarzyna
17 Poliwka Kazimierz
18 Popiela Bartłomiej
19 Sikora Marcin
20 Taboł Renata
21 Trybus Justyna
22 Uram Renata
23 Więcek Małgorzata
24 Woźniak Marcin
25 Wójtowicz Monika
26 Żyguła Marcin

 

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące

Wychowawca: mgr Danuta Pociask
Klasa: II L

 

1 Andrzejewska Marzena
2 Dybaś Marcin
3 Fejkiel Magdalena
4 Figlus Mirosław
5 Hajduk Wojciech
6 Hendzel Bożena
7 Hendzel Karolina
8 Kmiecik Barbara
9 Lepucka Małgorzata
10 Łaba Ewelina
11 Madej Ewa
12 Matysik Tomasz
13 Mitoraj Sławomir
14 Mroczka Rafał
15 Papciak Patrycja
16 Pasek Krzysztof
17 Pilczuk Magdalena
18 Romański Hubert
19 Sędzik Sylwia
20 Stopkowicz Katarzyna
21 Stygar Mateusz
22 Tyrcha Dawid
23 Waleń Maciej
24 Wojnarowicz Anita
25 Wyżkiewicz Mateusz
26 Zborowski Tomasz
27 Żmuda Janusz

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz małej gastronomii

Wychowawca: mgr Krzysztof Krupiński
Klasa II g

 

1 Basista Piotr
2 Czarnecka Gabriela
3 Dziedzic Justyna
4 Fortuna Kamil
5 Garbacik Mateusz
6 Gierut Łukasz
7 Kmiecik Anna
8 Kotulak Anna
9 Kula Katarzyna
10 Kulig Kamil
11 Podlasiewicz Urszula
12 Sarna Anna
13 Skocz Daniel
14 Stasiowski Daniel
15 Sypień Agnieszka
16 Żychowska Paulina
17 Wenc Ewelina
18 Gardzina Mateusz
19 Zduń Konrad
20 Berkowicz Angelika
21 Indrak Barbara
22 Pankiewicz Tomasz