Rok 2009

 

Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr Lucyna Sojka

 

1 Białek Ilona
2 Biernacka Małgorzata
3 Brągiel Tomasz
4 Dąbrowski Bartosz
5 Gorgosz Sylwia
6 Hap Katarzyna
7 Józefczyk Piotr
8 Kędzior Katarzyna
9 Kolbusz Rafał
10 Krupa Mateusz
11 Krzak Nina
12 Ochałek Małgorzata
13 Kukowski Konrad
14 Marek Edyta
15 Martowicz Justyna
16 Paszyńska Magdalena
17 Szymańska Sylwia
18 Turek Waldemar
19 Wojtunik Natalia
20 Zajdel Dawid
21 Zawisza Justyna
22 Żebracka Sabina
 

Liceum Profilowane - chemiczne badanie środowiska

Wychowawca: mgr inż. Barbara Jaworska

 

1 Bania Bartłomiej
2 Błażej Paulina
3 Czech Przemysław
4 Dzierga Ewelina
5 Fryc Sławomir
6 Fundakowska Małgorzata
7 Gadzała Dawid
8 Gorczyca Ewelina
9 Kamiński Aureliusz
10 Krężałek Magdalena
11 Łucka Kinga
12 Mamczarz Sylwia
13 Niegosz Paweł
14 Ogorzałek Lucyna
15 Pieknik Natalia
16 Podgórska Katarzyna
17 Ryba Dawid
18 Spiecha Katarzyna
19 Szot Robert
20 Szymański Przemysław
21 Wiśniowska Aleksandra
22 Pietrołaj Agnieszka
23 Polak Ada
24 Dybaś Wioleta
25 Zięba Paweł

 

Technikum - technik analityk

Wychowawca: mgr Agnieszka Maczuga

 

1 Bajorek Joanna
2 Bielamowicz Monika
3 Czech Paulina
4 Dybaś Arkadiusz
5 Górnik Magdalena
6 Hołda Karolina
7 Kozłowski Artur
8 Kulig Karolina
9 Lemek Monika
10 Malinowska Marta
11 Mazurkiewicz Edyta
12 Musiał Maria
13 Pawluś Mariola
14 Pyzik Bogdan
15 Pyzik Karolina
16 Siwek Ewelina
17 Wydro Jakub
18 Ziemska Anna

 

Technikum - technik telekomunikacji

Wychowawca: mgr Beata Woźniak

 

1 Balicki Artur
2 Baradziej Michał
3 Biernacki Damian
4 Czech Konrad
5 Dobosz Mateusz
6 Galimski Wiktor
7 Gaweł Krzysztof
8 Nowak Artur
9 Pacosz Łukasz
10 Pastuszczak Witold
11 Pykosz Patryk
12 Rogala Marcin
13 Stukus Mateusz
14 Sychta Mateusz
15 Wanat Mateusz
16 Wodzisz Grzegorz
17 Wrona Maciej
18 Zabrocki Damian
19 Zięba Łukasz
20 Żychowski Jan

 

Technikum - technik organizacji usług gastronomicznych

Wychowawca: mgr inż. Krystyna Styczyńska

 

1 Adamik Aneta
2 Czarny Małgorzata
3 Budziak Sylwia
4 Bujak Kinga
5 Dubiel Justyna
6 Dybaś Justyna
7 Hajduk Magdalena
8 Lidwin Elżbieta
9 Jędryczka Agnieszka
10 Kotulak Joanna
11 Krajewski Damian
12 Maczuga Joanna
13 Mastej Dorota
14 Matysik Ilona
15 Mazur Ireneusz
16 Michalska Ewelina
17 Niemiec Karol
18 Otrębska Sylwia
19 Popielarz Anna
20 Stukus Joanna Joanna
21 Stachacz Justyna
22 Stachowicz Ewelina
23 Karaś Sylwia
24 Subotkiewicz Joanna
25 Szostkiewicz Katarzyna
26 Świątek Dariusz
27 Walowska Agnieszka
28 Wietecha Jakub
29 Wiktorska Joanna
30 Wójcik Justyna
31 Wójtowicz Mariola
32 Zdebik Aneta
 

 

Technikum - technik mechatronik

Wychowawca: mgr Beata Buchała

 

1 Biernacki Dawid
2 Borowiec Paweł
3 Cyza Piotr
4 Czubik Przemysław
5 Czyżowicz Mateusz
6 Górski Paweł
7 Kamiński Daniel
8 Kozubal Damian
9 Kuchta Dariusz
10 Lepucki Łukasz
11 Marek Paweł
12 Mikuś Przemysław
13 Mizerak Marek
14 Mosoń Mateusz
15 Myśliwiec Grzegorz
16 Mytkowicz Michał
17 Nigborowicz Marcin
18 Orzechowski Krzysztof
19 Osika Przemysław
20 Ostalecki Paweł
21 Przewoźnik Krzysztof
22 Sajdak Paweł
23 Słowik Artur
24 Syzdek Mateusz
25 Świątek Łukasz
 

Technikum - kucharz

Wychowawca: mgr inż. Ewa Lewicz-Szańca

 

1 Brągiel Anna
2 Chochołek Paweł
3 Dunaj Paweł
4 Gumienny Dariusz
5 Jarecki Marcin
6 Kosiba Kinga
7 Kosicki Szymon
8 Mazurkiewicz Ireneusz
9 Michnal Paweł
10 Olbrych Norbert
11 Piątkowski Paweł
12 Podrazik Marcin
13 Polak Ireneusz
14 Potera Paweł
15 Rak Anna
16 Rak Krzysztof
17 Skała Sabina
18 Skórski Marcin
19 Stefanik Adrian
20 Stępniak Łukasz
21 Sysoł Monika
22 Szerląg Kamil
23 Szewczyk Michał
24 Szpak Paweł
25 Świdrak Natalia
26 Zięba Dorota
 

Technikum - technik ochrony środowiska

Wychowawca: mgr Janina Kopera

 

1 Bachórz Małgorzata
2 Baran Angelika
3 Borowski Michał
4 Buk Małgorzata
5 Czechowicz Marzena
6 Dębiak Małgorzata
7 Dybaś Joanna
8 Faber Małgorzata
9 Gabański Grzegorz
10 Gajda Anna
11 Gomułka Ewelina
12 Hućko Magdalena
13 Sobota Katarzyna
14 Jastrzębska Edyta
15 Jodłowska Monika
16 Kiełtyka Sylwia
17 Kocur Paulina
18 Kowalczyk Małgorzata
19 Nocek Adrian
20 Noga Mateusz
21 Pszczoła Mateusz
22 Setlak Piotr
23 Socha Izabela
24 Stachurska Dorota
25 Synowiecka Arleta
26 Świątkowska Magdalena
27 Zalewski Wojciech
28 Ziomber Piotr
 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz małej gastronomii

Wychowawca: mgr Stefan Juryś

 

1 Andrzej Bigos
2 Mariola Bochenek
3 Dawid Borowiec
4 Dominik Borowiec
5 Monika Brataniec
6 Marcin Budziak
7 Angelika Data
8 Piotr Dunaj
9 Sabina Gorgosz
10 Dorota Gotfryd
11 Joanna Górczana
12 Joanna Grasela
13 Łukasz Grochowski
14 Piotr Juszczyk
15 Anita Konopińska
16 Ewelina Kukułka
17 Robert Marecki
18 Barbara Mastaj
19 Tomasz Miziołyk
20 Paweł Mrożek
21 Bartosz Myśliwiec
22 Tomasz Pankiewicz
23 Jan Potyrała
24 Joanna Skórska
25 Paweł Smaś
26 Katarzyna Syrek
27 Kamil Wanat
28 Patrycja Wiśniowicz
29 Justyna Zajdel
30 Iwona Żygłowicz