Rok 2008

Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr Małgorzata Korzeń

1 Augustyn Joanna
2 Baciak Anna
3 Barczentewicz Mateusz
4 Bernacka Mariola
5 Bil Dawid
6 Bobusia Sylwia
7 Brniak Natalia
8 Buś Anna
9 Centler Justyna
10 Czeluśniak Aneta
11 Dzierga Katarzyna
12 Florczyk Małgorzata
13 Gajda Anna
14 Gierut Bartosz
15 Golec Dawid
16 Grzesiewicz Patrycja
17 Gunia Mariusz
18 Ignarska Angelika
19 Juszczyk Anna
20 Kamińska Aneta
21 Klęba Krzysztof
22 Kolbusz Grzegorz
23 Kopyta Magdalena
24 Korneusz Angelika
25 Marszałek Marta
26 Marzec Greta
27 Muzyka Jarosław
28 Olbrot Marzena
29 Pieknik Ewelina
30 Pierzowicz-Salwa Anna
31 Serwa Damian
32 Sokołowski Piotr
33 Styś Anna
34 Wietecha Norbert
35 Zaleśny Szymon
 

Liceum profilowane-chemiczne badanie środowiska
Wychowawca: mgr inż. Małgorzata Sorys

1 Cupek Monika
2 Fiałkiewicz Justyna
3 Gadzała Izabela
4 Galbas Agnieszka
5 Gil Piotr
6 Gliwa Aneta
7 Gliwa Anna
8 Gołębiowska Anna
9 Górniak Edyta
10 Gutkowska Gabriela
11 Gwoździańska Monika
12 Karaś-Maziarz Aneta
13 Kocot Grzegorz
14 Kotulak Krystian
15 Lazar Michał
16 Libuszowska Monika
17 Lipka Katarzyna
18 Macek Justyna
19 Maczuga Magdalena
20 Makowska Paulina
21 Mazur Joanna
22 Mosoń Dariusz
23 Najbar Wiktor
24 Reczek Wioletta
25 Socha Marcin
26 Tenerowicz Przemysław
27 Trzeciak Damian
28 Wrońska Barbara

Technikum - technik analityk
Wychowawca: mgr Katarzyna Szot

1 Huk Aleksandra
2 Krok Karolina
3 Krok Katarzyna
4 Łanucha Łukasz
5 Mikrut Damian
6 Pyznar Elżbieta
7 Rogowska Barbara
8 Rzońca Małgorzata
9 Taboł Alicja
10 Wiśniowska Agata
 

Technikum - technik ochrony środowiska
kl. 4d2
Wychowawca: mgr Katarzyna Szot

1 Binkowicz Magdalena
2 Bylinowski Krzysztof
3 Dybaś Michał
4 Gierut Ewelina
5 Leśniak Grzegorz
6 Lis-Trzeciak Marta
7 Marszałek Aneta
8 Mężyk Łukasz
9 Szczerba Aneta
10 Trzeciak Justyna
11 Woźniak Arkadiusz
12 Wyżkiewicz Barbara

Technikum - technik ochrony środowiska
kl. 4i
Wychowawca: mgr inż. Mirosława Strojek

1 Bęś Dorota
2 Bochnia Anita
3 Bychawski Mateusz
4 Czekalski Marcin
5 Dubiel Karolina
6 Dziedzic Justyna
7 Fudacz Natalia
8 Gruszka Damian
9 Hydel Katarzyna
10 Kopeć Krzysztof
11 Kotulak Joanna
12 Krajewska Anna
13 Liana Daniel
14 Myśliwiec Joanna
15 Owczarski Adrian
16 Pezdan Ewelina
17 Pszczoła Przemysław
18 Rachowicz Monika
19 Sierakowska Katarzyna
20 Szudy Renata
21 Ślusarczyk Małgorzata
22 Śmietana Justyna
23 Świdrak Magdalena
 

Technikum - technik telekomunikacji
Wychowawca: mgr inż. Mariusz Pochroń

1 Baran Marcin
2 Dec Marcin
3 Gomółka Tomasz
4 Górniak Miłosz
5 Jucha Zygmunt
6 Lemek Kamil
7 Macek Robert
8 Madej Jacek
9 Majka Mirosław
10 Maniak Piotr
11 Myśliwy Marcin
12 Okarma Krzysztof
13 Papciak Krzysztof
14 Pawluś Marcin
15 Skórski Kamil
16 Ślusarczyk Michał
17 Śmietana Bartosz
18 Świątek Michał
19 Walaszek Łukasz
20 Walczyk Dawid
21 Zych Daniel
 

Technikum - technik organizacji usług gastronomicznych
Wychowawca: mgr Elżbieta Szpak

1 Bajorski Łukasz
2 Baran Magdalena
3 Bezak Sylwia
4 Bratek Izabela
5 Czarnecka Edyta
6 Dedo Agata
7 Gałuszka Rafał
8 Gąsior Anna
9 Górniak Gabriela
10 Kardaś Jadwiga
11 Konieczna Justyna
12 Kozioł Iwona
13 Kurowski Tomasz
14 Marszałek Katarzyna
15 Matysik Anna
16 Michnal Ewelina
17 Niezgoda Elżbieta
18 Osoliński Tomasz
19 Penar Anna
20 Potera Aneta
21 Przybyłowska Sabina
22 Pyzik Sylwia
23 Rzońca Anna
24 Rzońca Mateusz
25 Setlak Katarzyna
26 Stasiowska Justyna
27 Szostkiewicz Ewelina
28 Wachel Grzegorz
29 Węgrzyn Agnieszka

Technikum - kucharz
Wychowawca: mgr inż. Małgorzata Paluch

1 Andruch Marcin
2 Brej Tomasz
3 Czyżowicz Adam
4 Dłuska Anna
5 Dudek Ewelina
6 Gadzała Natalia
7 Helle Agnieszka
8 Kaszowicz Sylwia
9 Kopeć Filip
10 Kras Jadwiga
11 Lautenszleger Szymon
12 Makowski Bogdan
13 Marek Sylwia
14 Pawluś Bartłomiej
15 Placek Marta
16 Setlak Paweł
17 Sienkowski Krystian
18 Sowińska Monika
19 Stec Grzegorz
20 Szpak Anna
21 Wojdyła Wojciech
22 Wojtaszek Damian
23 Zabawa Krystyna
24 Zamorski Adrian
25 Żychowska Celina
26 Żygłowicz Łukasz
27 Żygłowicz Mirosław

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr Paweł Dacyl

1. Dziedzic Grzegorz
2. Gorczyca Gabriel
3. Gorczyca Rafał
4. Grzebień Bernadetta
5. Grzywacz Kamil
6. Jedziniak Anna
7. Klimowicz Marek
8. Mazur Łukasz
9. Mazur Zuzanna
10. Mazurek Tomasz
11. Pec Justyna
12. Pec Monika
13. Posełkiewicz Piotr
14. Przepióra Edyta
15. Rzegocka Anna
16. Sienicki Sławomir
17. Stój Barbara
18. Sypień Joanna
19. Szafarz Katarzyna
20. Szot Ewelina
21. Warzecha Magdalena
22. Wojdyła Monika
23. Żmuda Tadeusz

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - kucharz małej gastronomii
Wychowawca: mgr Małgorzata Wietecha

1. Andrzejewska Marzena
2. Biernacki Dawid
3. Cysarz Rafał
4. Fejkiel Magdalena
5. Figlus Mirosław
6. Góral Michał
7. Kozłowski Damian
8. Łaba Ewelina
9. Maziarski Łukasz
10. Mitoraj Sławomir
11. Niedzielska Paulina
12. Opałka Aneta
13. Pałka Monika
14. Papciak Patrycja
15. Pikuła Paulina
16. Słowik Marcin
17. Socha Tomasz
18. Stygar Mateusz
19. Trojan Zofia
20. Tyrcha Dawid
21. Witkowska Joanna