Rok 2007

Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr Łukasz Kluszczyk

 

1. Ambrożewicz Monika

2. Cholewiak Małgorzata

3. Gałuszka Kinga

4. Gorczyca Marcin

5. Gorczyca Paweł

6. Jasiczek Katarzyna

7. Jurkowska Kornelia

8. Kielar Izabela

9. Koś Karolina

10. Kuzak Sylwia

11. Macek Marcin

12. Madej Kinga

13. Małek Joanna

14. Nigborowicz Agata

15. Pałczyński Łukasz

16. Papiernik Dorota

17. Paszyńska Ewelina

18. Pogorzelska Diana

19. Półchłopek Adrian

20. Rutana Dariusz

21. Sidor Michał

22. Skalski Krystian

23. Szetlak Magdalena

24. Szlachta Dagmara

25. Szpak Justyna

26. Trznadel Sebastian

27. Tuleja Gabriel

28. Wandas Gabriela

29. Wojnarowicz Sylwia

30. Zięder Ilona

 

 

Liceum Zawodowe

„chemiczne badanie środowiska”
Wychowawca: mgr inż. Krystyna Klocek

 

 

1. Bacza Łukasz

2. Bajorek Agnieszka

3. Bielecki Tomasz

4. Byczek Jolanta

5. Gawlik Lidia

6. Jabłecki Mateusz

7. Jasionowicz Sylwia

8. Leśniowska Kinga

9. Myśliwiec Justyna

10. Nabożna Karolina

11. Pankiewicz Jolanta

12. Sikorska Dorota

13. Zając Piotr

14. Zoła Łukasz

15. Faryj Tomasz

16. Foryś Patrycja

17. Spółnik Natalia

18. Wójcik Adrian

 

Liceum Zawodowe

„kucharz”
Wychowawca: mgr Krystyna Zielińska

 

1. Berkowicz Krzysztof

2. Błajek Mateusz

3. Błażej Sławomir

4. Brzyszczan Anna

5. Dybaś Dorota

6. Furman Agnieszka

7. Grasela Mateusz

8. Jurkowska Joanna

9. Kolbusz Jolanta

10. Madejczyk Katarzyna

11. Majewska Anna

12. Mitoraj Anna

13. Prokop Damian

14. Stój Iwona

15. Wanat Diana

16. Wenc Damian

17. Wenc Daniel

18. Wiśniowski Daniel

19. Zamorski Marcin

 

 

Liceum Zawodowe

„mechatronik”
Wychowawca: mgr Andrzej Górniak

 

 

1. Betleja Jakub

2. Ciomcia Dariusz

3. Dętkoś Rafał

4. Fundakowski Stanisław

5. Furman Łukasz

6. Ignarski Miłosz

7. Kiciliński Damian

8. Klimaszewski Przemysław

9. Kowalski Łukasz

10. Kożuch Dominik

11. Kożuch Mateusz

12. Madejczyk Mariusz

13. Ptak Krzysztof

14. Sieńkowski Wiktor

15. Siepietowski Dawid

16. Sowiński Paweł

17. Szerląg Konrad

18. Szewczyk Michał

19. Szlęzak Mariusz

20. Wachel Damian

21. Walawender Kamil

22. Warchoł Artur

23. Warywoda Piotr

24. Winogrodzki Wojciech

 

 

Technikum Zawodowe
”Technik telekomunikacji”
Wychowawca: mgr Małgorzata Sędłak

 

1. Bara Andrzej

2. Byczek Dawid

3. Chochołek Łukasz

4. Dyląg Mateusz

5. Gabański Karol

6. Gorczyca Dariusz

7. Jedliński Mariusz

8. Krajewski Jerzy

9. Kras Grzegorz

10. Kucharczyk Łukasz

11. Kwilosz Tomasz

12. Lesiak Ewa

13. Rak Marcin

14. Sepioł Adam

15. Skuba Marcin

16. Słomski Paweł

17. Sowiźrał Łukasz

18. Stefański Rafał

19. Szostak Jacek

20. Wilk Tomasz

21. Wnęk Piotr

22. Wojdyła Marcin

23. Wojnarski Dariusz

24. Wszołek Mateusz

25. Zięba Adrian

 

 

Technikum Zawodowe

„technik ochrony środowiska”
Wychowawca: mgr inż. Barbara Błażejowska

 

 

1. Bazan Magdalena

2. Bochenek Dawid

3. Chochołek Piotr

4. Ciciora Iwona

5. Cieśla Ewelina

6. Dunaj Sylwia

7. Gębarowski Michał

8. Głowacka Aneta

9. Gryboś Justyna

10. Jaworski Kamil

11. Kmon Justyna

12. Kobak Angelika

13. Kozłowski Tobiasz

14. Kurowski Artur

15. Machowska Magdalena

16. Marek Kamila

17. Ochała Waldemar

18. Papciak Anna

19. Pękala Aneta

20. Piotrowska Iwona

21. Stachowicz Halina

22. Stukus Marcin

23. Ulaszek Justyna

24. Walczyk Aneta

25. Kołeczek Aneta

26. Ziomek Anna

27. Znój Paweł

 

 

Technikum Zawodowe

„technik organizacji usług gastronomicznych”
Wychowawca: mgr inż. Teresa Grzyb ( Pani Więcek – Furmanek)

 

 

1. Czarnecki Szymon

2. Filar Jacek

3. Gacek Michał

4. Garbarz Monika

5. Gliwa Iwona

6. Grzegórska Anna

7. Ignarska Jowita

8. Janik Paulina

9. Jędryczka Hubert

10. Kiszka Ewelina

11. Konieczna Małgorzata

12. Kosiba Weronika

13. Krupka Marcin

14. Latoszek Natalia

15. Matuszewski Wiesław

16. Niezgoda Tomasz

17. Orliński Wiesław

18. Ryznar Anna

19. Turek Teresa

20. Sokołowska Ewelina

21. Stój Jakub

22. Szewczyk Michał

23. Taboł Katarzyna

24. Twarduś Martyna

25. Uram Ewelina

26. Wachel Paulina

27. Wiktorska Marzena

28. Zabawa Danuta

29. Zawilińska Malwina

30. Zdebik Mariusz

 

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące II L

Wychowawca: mgr Agnieszka Maczuga

 
1.      Bachórz Mariusz
2.      Bachta Ewelina
3.      Bachta Grzegorz
4.      Bajorek Mateusz
5.      Betlej Anna
6.      Brągiel Dariusz
7.      Bylinowski Grzegorz
8.      Dubiel Elżbieta
9.      Dziedzic Kamil
10. Fedan Mariusz
11. Fuk Edyta
12. Gajda Adrian
13. Kwaśna Nowińska Iwona
14. Madejczyk Karol
15. Mastaj Ewa
16. Moszczyński Marcin
17. Piotrowska Małgorzata
18. Skuba Dawid
19. Sypień Paweł
20. Wantuch Stanisław
21. Żebracki Łukasz
22. Żmuda Małgorzata
23. Żygłowicz Urszula
 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa – Kucharz małej gastronomii IIg
Wychowawca: mgr Andrzej Stonawski
 
1.      Baran Ewa
2.      Baron Piotr
3.      Bonar Maria
4.      Brągiel Katarzyna
5.      Budziak Piotr
6.      Ciemniewski Sławomir
7.      Figlus Bożena
8.      Fuk Andrzej
9.      Garbacik Monika
10. Janik Angelika
11. Jarecki Krystian
12. Józefczyk Piotr
13. Kilias Ryszard
14. Kotulak Jan
15. Krawiec Przemysław
16. Laska Łukasz
17. Michalski Artur
18. Mosoń Jowita
19. Mroczek Kinga
20. Romanek Agnieszka
21. Rzońca Magdalena
22. Spiecha Paweł
23. Stec Łukasz
24. Strączko Dariusz
25. Sychta Krystian
26. Tęcza Piotr
27. Tomaszewski Jacek
28. Wilk Magdalena
29. Wojtunik Marek
30. Ziemska Aneta