Rok 2006

 

Liceum Zawodowe

„ mechatronik”
Wychowawca: mgr Andrzej Kukla

 

1. Dziobek Kamil

2. Felkiel Jarosław

3. Fuk Dominik

4. Gałuszka Michał

5. Gotfryd Szczepan

6. Grela Hubert

7. Gwizdak Tomasz

8. Jankowicz Mateusz

9. Kędra Michał

10. Kolbusz Waldemar

11. Konieczko Jarosław

12. Mazur Wojciech

13. Myśliwiec Krzysztof

14. Ochałek Mariusz

15. Ochałek Mateusz

16. Sanocki Łukasz

17. Sikora Piotr

18. Słowik Tomasz

19. Sowa Sylwester

20. Stasiowski Adrian

21. Stuch Miłosz

22. Szerląg Mateusz

23. Żygłowicz Sławomir

Liceum Zawodowe

„ profil usługowo- gospodarczy”
Wychowawca: mgr Agata Prajsnar

 

1. Adamik Anna

2. Bara Elżbieta

3. Borowiecka Małgorzata

4. Czech Daniel

5. Frodyma Sylwia

6. Gabański Michał

7. Gumienna Anna

8. Jasicka Agnieszka

9. Jędrzejczyk Anna

10. Kaput Małgorzata

11. Koczaja Magdalena

12. Koczwara Andrzej

13. Kosiba Krystian

14. Kowalska Katarzyna

15. Kwiatek Lidia

16. Maczuga Bartosz

17. Majsterkiewicz Agnieszka

18. Marszałek Klaudia

19. Niemiec Ilona

20. Nowak Łukasz

21. Piotrowski Michał

22. Pogorzelski Rafał

23. Przystasz Ewelina

24. Stora Karolina

25. Szerląg Anna

26. Trybus Marcin

27. Trzeciak Dorota

28. Wachel Justyna

29. Węgrzyn Monika

30. Dybaś Mariusz

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące
Wychowawca: mgr inż. Ewa Zalewska

 

1. Augustyniak Mateusz

2. Bajorska Faustyna

3. Faber Paulina

4. Famurat Paulina

5. Gajda Bartosz

6. Garbacik Izabela

7. Gizara Żaneta

8. Gorczyca Agnieszka

9. Ignarski Damian

10. Jarniewska Aneta

11. Korzeń Sylwia

12. Kozubal Iwona

13. Kruczak Michał

14. Kuczmarz Konrad

15. Macek Arkadiusz

16. Marek Paulina

17. Nawracaj Irena

18. Pikuła Aneta

19. Piskorz Agnieszka

20. Piwowar Arkadiusz

21. Stec Martyna

22. Stój Anna

23. Szydlik Joanna

24. Turek Emilia

25. Wal Witold

26. Widziszewska Sandra

27. Wróżek Krystyna

28. Żygłowicz Magdalena

 

Liceum Zawodowe

„chemiczne badanie środowiska”
Wychowawca: mgr Agnieszka Chłopek

 

 

1. Bajowska Ewelina

2. Bęben Justyna

3. Biernacka Magdalena

4. Byczek Agnieszka

5. Byś Justyna

6. Dyląg Magdalena

7. Foryś Mariusz

8. Gomułka Robert

9. Jamróg Edyta

10. Kopeć Alina

11. Korasadowicz Judyta

12. Król Monika

13. Majewska Agata

14. Nowak Józef

15. Ofiarski Jakub

16. Ofiarski Marcin

17. Panaś Dominik

18. Placek Martynian

19. Rezmer Paweł

20. Rolek Magdalena

21. Smyka Katarzyna

22. Tomasik Krystian

23. Trybek Przemysław

24. Turek Marek

25. Węgrzyn Magdalena

26. Zachora Magdalena

27. Zajdel Agnieszka

Technikum Zawodowe

 „ technik ochrony środowiska”
Wychowawca: mgr Danuta Jankisz

 

1. Augustynek Ewelina

2. Banach Barbara

3. Berkowicz Michał

4. Byczek Urszula

5. Hajduk Anna

6. Jajko Jarosław

7. Jamróg Justyna

8. Kozłowska Wioleta

9. Krajewska Ewelina

10. Krężałek Dariusz

11. Marek Michał

12. Mazur Justyna

13. Nabożna Elżbieta

14. Pałka Judyta

15. Szlachcic Agnieszka

16. Ślabska Marlena

17. Śnieżek Kamil

18. Walowski Grzegorz

19. Węgrzyn Kamil

20. Wójcik Dominik

21. Zabawa Małgorzata

22. Żabińska Urszula

 

 

 

Technikum Zawodowe

„technik telekomunikacji”
Wychowawca: mgr Barbara Reczek

 

1. Banach Małgorzata

2. Buglewicz Justyna

3. Bysiewicz Tomasz

4. Dzięglewicz Łukasz

5. Filus Monika

6. Fuk Marcin

7. Jedziniak Marcin

8. Kobak Daniel

9. Kozioł Monika

10. Macek Mateusz

11. Michnal Mariola

12. Pastuszczak Magdalena

13. Posełkiewicz Damian

14. Rzońca Grzegorz

15. Rzońca Łukasz

16. Szostkiewicz Marcin

17. Tobiasz Szymon

18. Urban Daniel

19. Wachel Grzegorz

 

 

 

Technikum Zawodowe

„Technik organizacji usług gastronomicznych”
Wychowawca: mgr inż. Beata Śmietana

 

1. Adamus Malwina

2. Bielańska Magdalena

3. Bylinowska Małgorzata

4. Dąbrowski Marek

5. Faryj Adrian

6. Fudacz Kinga

7. Gajda Ewelina

8. Gajecki Marcin

9. Gustek Sylwia

10. Hendzel Barbara

11. Henzel Anna

12. Huk Robert

13. Kaleciak Paulina

14. Kasowicz Dorota

15. Kluk Marzena

16. Lisek Sylwia

17. Lubaś Gabriela

18. Maduzia Kinga

19. Pabisz Jolanta

20. Sokołowska Marzena

21. Spólnik Joanna

22. Stachowicz Krzysztof

23. Styś Katarzyna

24. Sułkowska Kinga

25. Szynal Paulina

26. Wickowska Katarzyna

27. Wilusz Małgorzata

28. Idzikowska Angelika

29. Gajecka Sabina

30. Żółkoś Joanna

31. Żórkiewicz Katarzyna

 

Technikum Zawodowe

„Technik telekomunikacji”
Wychowawca: mgr Anna Pikul

 

1. Bielech Grzegorz

2. Borowiecki Michał

3. Bućko Andrzej

4. Bućko Krzysztof

5. Czapla Grzegorz

6. Dedo Arkadiusz

7. Dubiel Piotr

8. Dybaś Paweł

9. Dziedzic Łukasz

10. Frączek Jarosław

11. Furman Tomasz

12. Gabański Daniel

13. Gotfryd Daniel

14. Holdys Paweł

15. Kardaś Jacek

16. Kozłowski Łukasz

17. Kwast Tomasz

18. Lupa Damian

19. Ochar Grzegorz

20. Owsiak Sławomir

21. Pawlik Wojciech

22. Stój Tomasz

23. Szudy Krzysztof

24. Warywoda Krystian

 

 

 

Technikum na podbudowie ZSZ
"technologia żywienia"

Wychowawca: mgr Katarzyna Sorys

 

1. Baran Adam

2. Betlej Bogusława

3. Jurkowska Mariola

4. Kędrek Dominika

5. Kopeć Sylwia

6. Kornel Łukasz

7. Małek Norbert

8. Rzegocka Bernadeta

9. Targ Monika

10. Wietecha Lucyna

11.Wołek Wioleta

12. Setlak Małgorzata

 

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

„kucharz małej gastronomii”
Wychowawca: mgr Kutyna Mirosław

 

1. Budziak Piotr

2. Ciciora Agnieszka

3. Data Marzena

4. Dybaś Katarzyna

5. Gizara Damian

6. Gorczyca Gabriel

7. Grzebień Bernadetta

8. Jodłowska Katarzyna

9. Józefczyk Piotr

10. Saborska Marta

11. Mazur Zuzanna

12. Michalik Agata

13. Pec Justyna

14. Pec Monika

15. Pięta Mateusz

16. Poleski Tomasz

17. Przewoźnik Magdalena

18. Stój Barbara

19. Szafarz Katarzyna

20. Telesz Dominik

21. Tutro Katarzyna

22. Warchoł Adrian

23. Źrebiec Ewelina