Rok 2005

 

Technikum Zawodowe
”ochrona środowiska- uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków”

Wychowawca: mgr Lucyna Sojka

 

1. Bracha Wioletta
2. Brączyk Monika
3. Czyrkiewicz Magdalena
4. Gałuszka Monika
5. Gorczyca Małgorzata
6. Gorczyca Monika
7. Ignarska Justyna
8. Jamróg Sylwia
9. Janowska Agnieszka
10. Kielar Anna
11. Kuczała Ewelina
12. Papciak Krzysztof
13. Pięta Edyta
14. Potyrała Łukasz
15. Prokop Karolina
16. Prokopiuk Monika
17. Sekunda Monika
18. Sobczyk Amelia
19. Starzec Barbara
20. Warchoł Adrian
21. Warchoł Magdalena
22. Warchoł Robert
23. Witusik Katarzyna

24.Zalewska Małgorzata

 

 

Technikum Zawodowe
            ”analityk”
Wychowawca: mgr Magdalena Jucha

 

1. Bochenek Zuzanna
2. Chochołek Monika
3. Faber Iwona
4. Grzesiak Urszula
5. Jasionowicz Tomasz
6. Jedziniak Damian
7. Juszczyk Daniel
8. Kopera Magdalena
9. Korzeniowska Kamila
10. Kozłowska Agnieszka
11. Rakoczy Marta
12. Rozumek Żaneta
13. Siara Joanna
14. Sikorska Aneta
15. Szelma Ewelina
16. Tomasik Teresa
17. Witalis Anna
18. Znój Magdalena
 

Technikum Zawodowe

„ technik telekomunikacji”
Wychowawca: mgr Czesław Żółkłoś

 

1.Dziedzic Wojciech
2. Gizara Justyna
3. Gomułka Konrad
4. Grzegórski Andrzej
5. Kaduk Łukasz
6. Kawalec Dariusz
7. Kiczek Anna
8. Klancewicz Łukasz
9. Kozłowski Krystian
10. Krajewski Łukasz
11. Krawczyk Krzysztof
12. Madej Łukasz
13. Mitoraj Dominik
14. Myśliwiec Jan
15. Nigborowicz Mateusz
16. Panaś Jan
17. Pawluś Łukasz
18. Samborski Łukasz
19. Sekunda Łukasz
20. Stuch Hubert
21. Wielgosz Łukasz
22. Wójtowicz Przemysław
23. Wyżkiewicz Łukasz
 

            Technikum Zawodowe
 „aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna
            automatyka przemysłowa”

Wychowawca: mgr inż. Ryszard Pankowicz

 

 

 

1. Baran Mariusz
2. Bartuś Kamil
3. Betlej Jakub
4. Cichoń Tomasz
5. Gorgosz Przemysław
6. Jakubowski Patryk
7. Juszczak Grzegorz
8. Juszczyk Tomasz
9. Konieczny Paweł
10. Kras Łukasz
11. Kras Przemysław
12. Krześniak Mateusz
13. Miziołyk Piotr
14. Podgórski Paweł
15. Rachowicz Andrzej
16. Radowiecki Sławomir
17. Smaś Sławomir
18. Stój Bartłomiej
19. Szerląg Łukasz
20. Szymański Wojciech
21. Wanas Marcin

 

 

Technikum na podbudowie ZSZ
"technologia żywienia"

Wychowawca: mgr Agnieszka Maczuga

 

1. Adamska Monika
2. Baliga Beata
3. Bałucka Justyna
4. Bonar Anna
5. Belczyk Anna
6. Budziak Justyna
7. Chochół Patryk
8. Ciciora Anna
9. Dąbrowska Małgorzata
10. Gajewski Sebastian
11. Jurasz Anna
12. Klimkiewicz Artur
13. Lechowska Joanna
14. Lechwar Anna
15. Lepucka Jolanta
16. ŁopatkiewiczEwelina
17. Mastaj Maciej
18. Mikuszewska Katarzyna
19. Miras Agnieszka
20. Szczur Dawid
21. Szychta Jacek
22. Targ Wioleta
23. Wanat Agnieszka
24. Wietecha Izabela
25. Wnęk Anna
26. Zając Małgorzata
 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

„kucharz małej gastronomii”
Wychowawca: mgr inż. Zbigniew Reczek

 

1. Bajorek Mateusz

2. Bachta Ewelina

3. Betlej Anna

4. Bochenek Jadwiga

5. Brągiel Dariusz

6. Brej Anna

7. Bychawski Łukasz

8. Bylinowski Grzegorz

9. Dubiel Elżbieta

10. Dziedzic Łukasz

11. Fedan Mariusz

12. Forystek Katarzyna

13. Hendzel Barbara

14. Jastrzębska Ewa

15. Mastaj Ewa

16. Mazur Łukasz

17. Moszczyński Marcin

18. Panaś Maria

19. Piczak Agnieszka

20. Piotrkowska Małgorzata

21. Skuba Dawid

22. Stanula Katarzyna

23. Sypień Paweł

24. Szydło Mateusz

25. Wachel Dariusz

26. Wantuch Stanisław

27. Zoń Barbara

28. Żygłowicz Urszula