Rok 2004

 

Liceum Ogólnokształcące

 

 IV a  - profil podstawowy                                                   
Wychowawca: mgr Beata Buchała             

 

1. Biernacki Jarosław                                                 
2. Brągiel Justyna
3. Budnik Ilona
4. Bułaś Beata
5. Ciuła Grażyna
6. Ciuła Iwona
7. Domasławska Małgorzata
8. Duda Katarzyna
9. Dziadosz Grzegorz
10. Forystek Dariusz
11. Gałka Łukasz
12. Grzebień Barbara
13. Janioł Klaudia
14. Knapik Monika
15. Kosiba Krzysztof
16. Machowska Ewa
17. Marcisz Sebastian
18. Mastaj Monika
19. Mszyca Anna
20. Niemiec Marcin
21. Paluch Agnieszka
22. Pierzchała Ewelina
23. Piotrowska Agnieszka
24. Potrzeba Tomasz
25. Przepióra Ilona
26. Przetacznik Grzegorz
27. Sporniak Adam
28. Sychta Anna
29. Syrek Ewa
30. Szczyrba Ilona
31. Ślawska Anita
32. Wietecha Agata
33. Wójcik Anna

 

 

IV b – biologiczno-chemiczny
Wychowawca: mgr Beata Woźniak

 

1. Adamska Joanna
2. Biernacki Bartosz

3. Cynarska Anna

4. Domeredzki Michał

5. Drozd Iwona

6. Frankiewicz Paweł

7. Hajduk Monika

8. Jodłowska Anna

9. Kalita Anna

10. Kamiński Wojciech

11. Kiełbicka Marcelina

12. Kolbusz Anna

13. Korzec Agnieszka

14. Kotulak Katarzyna

15. Kotulak Adrian

16. Kotulak Agnieszka

17. Kozłowski Arkadiusz

18. Król Mateusz

19. Krygowski Piotr

20. Mastej Żaneta

21. Motkowicz Alicja

22. Noga Joanna

23. Pepera Aneta

24. Piskorz Anna

25. Przewoźnik Aneta

26. Sokołowska Maria

27. Szudy Tomasz

28. Świątek Sylwia

29. Tęcza Sandra

30. Twarduś Magdalena

31. Ulaszek Monika

32. Urazińska Patrycja

33. Wanat Izabela

34. Wojtunik Monika

35. Zaleśny Izabela
 

 

 

            Liceum Zawodowe

            „kucharz”

Wychowawca: mgr inż. Krystyna Styczyńska

 

 

1. Biel Anna
2. Chajec Ewa
3.Czajka Anna
4. Dziedzic Iwona
5. Faryj Magdalena
6. Górczana Iwona
7. Gustek Agata
8. Kielar Katarzyna
9. Madej Edyta
10. Myśliwiec Ewelina
11. Nowak Anna
12. Podgórska Iwona
13. Rak Anna
14. Rak Małgorzata
15. Sienicka Iwona
16. Sobczak Katarzyna
17.Staniszewska Barbara
18. Szudy Marta
19. Wachel Marzena
20. Wałęga Ewa
21. Winiarska Ilona
22. Wojnar Justyna
23. Wrona Justyna
24. Zajdel Diana
25.Zięba Katarzyna

 

 

            Liceum Zawodowe
            ”gastronom”
Wychowawca: mgr Andrzej Stonawski



1. Baron Daniel
2. Berdechowska Anna
3. Berger Joanna
4. Bigos Sabina
5. Byś Magdalena
6. Data Ewa

7. Kapłon Angelika
8. Kasprowicz Maciej
9. Kiełtyka Bartosz
10.Kośmieja Irena
11. Kozłecki Marcin
12. Kozłowska Agnieszka
13. Kras Dawid
14. Kurowski Paweł
15. Lepucka Krystyna
16. Michalski Michał
17. Nowak Marcin
18. Rolek Elżbieta
19. Ryznar Klaudia
20. Sanicka Edyta
21. Socha Justyna
22. Stec Łukasz
23. Szpak Paweł
24. Szudy Aneta
25. Szydło Dawid
26. Zabawa Ewelina

 

 

                                   Liceum Zawodowe
”mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych”

Wychowawca: mgr Paweł Dacyl

 

 

1. Balicki Mariusz
2. Buczyński Marcin
3. Faryj Damian
4. Fiałkiewicz Adam
5. Gierlasiński Grzegorz
6. Górka Tomasz
7. Hudy Mariusz
8. Kiciliński Mariusz
9. Król Paweł
10. Lesiak Arkadiusz
11. Makowicz Paweł
12. Michnal Łukasz
13. Mikrut Michał
14. Okrzesa Grzegorz
15. Rafa Janusz
16. Rakoczy Marcin
17. Sokołowski Łukasz
18. Sowiński Dariusz
19. Stawarski Grzegorz
20. Świszcz Sławomir
21. Wielgosz Daniel
22. Zając Grzegorz
23. Zapór Gabriel
24. Zieliński Łukasz
25. Ziomber Mateusz

 

 

 

                        Technikum Zawodowe
”ochrona środowiska- uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków”

Wychowawca: mgr Teresa Tomczyk

 

 

1. Bara Piotr
2. Budziak Krystian
3. Dąbrowska Iwona
4. Drozdowicz Zuzanna
5. Dubiel Paweł
6. Dubiel Przemysław
7. Dzięglewicz Patryk
8. Faber Marcin
9. Garbacik Damian
10. Giemza Barbara
11. Głowacki Dawid
12. Hendzel Grzegorz
13. Jaskot Joanna
14. Kłosowska Agnieszka
15. Kopeć Roman
16. Kosiba Izabela
17. Leśniak Dorota
18. Lubaś Adrian
19. Marlewska Beata
20. Owczarski Łukasz
21. Pałka Agnieszka
22. Pawlik Dorota
23. Poręba Ewa
24. Serwa Monika
25. Sobota Beata
26. Strzelczyk Mariusz
27. Trybus Agnieszka
28. Wojnar Michał
29. Zalewski Paweł
30. Ziobrowska Danuta

 

 

 

Technikum Zawodowe
            ”analityk”
Wychowawca: mgr Janina Gadzała

 

 

1. Antas Magdalena
2. Bara Tomasz
3. Biroś Ewelina
4. Buksa Ksenia
5. Halupka Lidia
6. Czechowicz Sylwia
7. Dętkoś Aneta
8. Forystek Paweł
9. Gierlach Małgorzata
10. Gizara Małgorzata
11. Gorczyca Ilona
12. Biel Irena
13. Kuźma Joanna
14. Macek Ewelina
15. Mamroł Krzysztof
16. Mika Ewelina
17. Muzyka Monika
18. Pietruszka Aneta
19. Rozumek Agnieszka
20. Rudy Joanna
21. Silkowska Urszula
22. Sysoł Renata
23. Tuleja Agnieszka
24. Uram Katarzyna
25. Warchoł Iwona
26. Węgrzyn Magdalena

 

 

 

 

                        Technikum Zawodowe
 „aparatura kontrolno-pomiarowa i mechaniczna
            automatyka przemysłowa”
Wychowawca mgr inż. Adam Szmyd

 

1. Błajek Łukasz
2. Byś Marcin
3. Faryj Piotr
4. Gaweł Tomasz
5. Klęba Arkadiusz
6. Lis Adam
7. Opiela Arnold
8. Pietruszka Tomasz
9. Rutana Paweł
10. Świerzowski Damian
11. Trojan Michał
12. Wiśniowski Artur
13. Wodzisz Wojciech
14. Wojnarowicz Daniel
15. Ziobrowski Ireneusz

 

 

Technikum na podbudowie ZSZ
"technologia żywienia”

Wychowawca: mgr Andrzej Górniak

 

 

1. Adamska Elżbieta
2. Leśniak Magdalena
3. Brudnik Tomasz
4. Chomik Elżbieta
5. Dąborowski Łukasz
6. Dybaś Agnieszka
7. Kmieć Aneta
8. Kopeć Andrzej
9. Kurek Mariusz
10. Łukasik Małgorzata
11. Makowiec Renata
12. Przewięda Katarzyna
13. Reczek Aneta
14. Roszkowicz Joanna
15. Sołtys Anna
16. Stec Dominik
17. Szyszlak Edyta

 

 

Technikum na podbudowie ZSZ

            „technologia chemiczna”
Wychowawca: mgr inż. Małgorzata Sorys

 

 

1. Bara Dorota
2. Baran Iwona
3. Bator Małgorzata
4. Bolak Łukasz
5. Czarny Bernadetta
6. Czech Iwona
7. Dubiel Sławomir
8. Dudek Barbara
9. Filipak Ewelina
10. Foryś Monika
11. Gałuszka Damian
12. Janiga Wioletta
13. Maciejowska Katarzyna
14. Mroczka Marta
15. Nowak Urszula
16. Ochałek Sylwia
17. Owsiak Grzegorz
18. Piątek Anna
19. Pogorzelska Agnieszka
20. Rogowska Maria
21. Sanicka Urszula
22. Stefanik Marcin
23. Stygar Barbara
24. Wajda Paulina
25. Wanat Ewelina
26. Węgrzynowicz Magdalena
27. Woźniak Sylwia
28. Zabawa Katarzyna

 

 

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

„kucharz małej gastronomii”
Wychowawca: mgr Fiałkiewicz Elżbieta

 

 

 

1. Bajorek Kamil
2. Berkowicz Krzysztof
3. Błajek Mateusz
4. Błażej Sławomir
5. Brozyna Łukasz
6. Brzyszczan Anna
7. Burdzińska Iwona
8. Dybaś Dorota
9. Grasela Izabela
10. Grasela Mateusz
11. Jurkowska Joanna
12. Kamińska Anna
13. Klimczak Monika
14. Klisiewicz Agnieszka
15. Kolbusz Jolanta
16. Kopała Agata
17. Lechwar Elżbieta
18. Majewska Anna
19. Miśkowiec Michał
20. Mitoraj Anna
21. Pikul Katarzyna
22. Prokop Damian
23. Rucińska Katarzyna
24. Sokołowska Magdalena
25. Stój Iwona
26. Szpak Agnieszka
27. Wanat Diana
28. Wachel Dariusz
29. Wilczak Dariusz
30. Wiśniewski Daniel
31. Żebracki Łukasz
32. Czeluśniak Rafał
33. Szydło Marzena