ROK 2003


 

 
Liceum Zawodowe IV Lz
Wychowawca: mgr Katarzyna Szot
 
1.      Borowiecki Bartłomiej
2.      Brej Jacek
3.      Czerwiński Karol
4.      Faber Michał
5.      Goleń Ewelina
6.      Jagoda Marta
7.      Pacana Marcin
8.      Pawluś Magdalena
9.      Serafin Maciej
10. Słabniak Łukasz
11. Stygar Ewelina
12. Uram Zbigniew
13. Warchoł Wioleta
14. Waśko Patrycja
15. Znój Justyna
16. Gul Jowita
17. Nachman Damian
18. Siepietowska Magdalena
19. Spryka Joanna
20. Turek Sylwia
 
Liceum Ogólnokształcące IVa LO
Wychowawca: mgr Łukasz Kluszczyk
 
1.      Bizoń Artur
2.      Borowiec Bartosz
3.      Bosak Michał
4.      Cygan Justyna
5.      Czerkowicz Jacek
6.      Data Renata
7.      Grzesiewicz Magdalena
8.      Guzowska Gabriela
9.      Kulig Małgorzata
10. Kurcz Adam
11. Lemanowicz Barbara
12. Marek Krzysztof
13. Mikrut Bartłomiej
14. Okulski Jakub
15. Rachfalski Tomasz
16. Róg Piotr
17. Rytko Piotr
18. Szydło Monika
19. Trąbik Dorota
20. Wojdyła Krzysztof
21. Zdebik Angelika
22. Ziółkowski Wojciech
23. Czajka Barbara
24. Fortuna Kinga
25. Gajecki Piotr
26. Grzywacz Magdalena
27. Szeląg Paweł
 
 
Liceum Ogólnokształcące o profilu biologiczno – chemicznym   IV Lob
Wychowawca: mgr inż. Krystyna Klocek
 
1.      Ambrożewicz Anna
2.      Baciak Marzena
3.      Buczyńska Joanna
4.      Dłużeń Monika
5.      Gotfryd Małgorzata
6.      Jarecka Izabela
7.      Kawalec Krystian
8.      Kolbusz Agnieszka
9.      Kosiba Bernadetta
10. Kotulak Justyna
11. Leśko Tomasz
12. Pabisz Aneta
13. Polank Mariusz
14. Sajdak Gabriela
15. Stój Ewa
16. Stój Katarzyna
17. Sysoł Monika
18. Szczepanik Marcin
19. Szot Agata
20. Urban Marta
21. Wickowski Krzysztof
22. Wanat Elżbieta
23. Wrońska Anna
24. Dranka Ewelina
25. Pilut Agnieszka
26. Stanek Mateusz
27. Wojdyła Halina
28. Zych Mariola
 
Technikum Ochrony Środowiska V To
Wychowawca: mgr inż. Mirosława Strojek
 
1.      Bara Ewa
2.      Biernacki Sebastian
3.      Chochołek Sabina
4.      Dachowski Wojciech
5.      Dybaś Grzegorz
6.      Gierut Magdalena
7.      Gumienna Iwona
8.      Jasielski Sebastian
9.      Kempanowski Łukasz
10. Koczwara Tomasz
11. Kołodziej Monika
12. Król Adam
13. Lewek Iwona
14. Lubaś Łukasz
15. Maczuga Lucyna
16. Madej Łukasz
17. Mosoń Dominik
18. Sobaś Karolina
19. Szrodzińska Izabela
20. Trębacz Arkadiusz
21. Wojdyła Jadwiga
22. Owsiak Michał
 
Technikum Mechaniczne  V TM
Wychowawca: mgr inż. Małgorzata Sędłak
 
1.      Biernacki Marek
2.      Bolek Robert
3.      Czapla Paweł
4.      Drozd Karol
5.      Dziadosz Paweł
6.      Garbacik Arkadiusz
7.      Hendzel Tomasz
8.      Janiga Jakub
9.      Kupczyk Daniel
10. Machowski Dariusz
11. Podkulski Artur
12. Potrawski Bartosz
13. Przystaś Konrad
14. Świędrych Marcin
15. Trzaskoś Piotr
16. Twarduś Piotr
17. Warchoł Grzegorz
18. Woźniak Tomasz
19. Zajdel Łukasz
20. Babiarz Bogumił
21. Baradziej Rafał
22. Brągiel Tomasz
23. Ignarski Mariusz
24. Ignarski Łukasz
25. Klocek Przemysław
26. Lisek Łukasz
27. Lubaś Rafał
28. Pytlowany Łukasz
29. Sąkol Grzegorz
30. Więcek Grzegorz
 
 
Liceum Gastronomiczne IV LG
Wychowawca: mgr Elżbieta Szpak
 
1.      Alibożek Marcin
2.      Andreasik Beata
3.      Banach Kamila
4.      Buczyńska Iwona
5.      Czupa Łukasz
6.      Dłużeń Bernadetta
7.      Dyląg Ewelina
8.      Firszt Renata
9.      Foryś Łukasz
10. Garbacik Katarzyna
11. Garbacik Monika
12. Jagielski Marcin
13. Kardaś Dawid
14. Kępa Błażej
15. Korczykowski Hubert
16. Książkiewicz Elżbieta
17. Kuchta Agnieszka
18. Myśliwiec Beata
19. Pisz Magdalena
20. Walewska Agnieszka
21. Wałęga Magdalena
22. Wanat Monika
23. Wójcik Agata
24. Zych Anna
25. Bugiel Bożena
26. Kotulak Magdalena
27. Pawluś Urszula
28. Rozpond Sylwia
29. Węgrzyn Piotr
30. Zając Karolina
 
Liceum Mechaniczne IV Lm
Wychowawca: mgr inż. Mariusz Pochroń
 
1.      Barzyk Antoni
2.      Brągiel Rafał
3.      Budziak Daniel
4.      Ciomcia Rafał
5.      Czajka Wojciech
6.      Czyż Sławomir
7.      Dubiel Mariusz
8.      Dykas Mateusz
9.      Dymski Mateusz
10. Kamiński Daniel
11. Karaś Tomasz
12. Kraus Sebastian
13. Hacnar Michał
14. Michalski Rafał
15. Pacana Sławomir
16. Pach Marcin
17. Pliś Andrzej
18. Rakoczy Grzegorz
19. Sokołowski Marcin
20. Szostak Robert
21. Szydło Seweryn
22. Śnieżek Łukasz
23. Wandas Jakub
24. Wrona Tomasz
25. Zarychta Michał
26. Żyguła Paweł
27. Motkowicz Mirosław
28. Wójcik Sylwester
 
Technikum - Technik Analityk V TA
Wychowawca: mgr inż. Barbara Błażejowska
 
1.      Augustyn Anna
2.      Cholewiak Marzena
3.      Czernicka Katarzyna
4.      Frączek Paweł
5.      Garbacik Katarzyna
6.      Gorgosz Diana
7.      Gruszkowska Kinga
8.      Grygiel Arleta
9.      Jedlińska Dorota
10. Kardaś Wioleta
11. Kosiba Magdalena
12. Kulik Justyna
13. Lemek Krzysztof
14. Macek Sylwia
15. Myśliwiec Magdalena
16. Myśliwiec Renata
17. Rzońca Dorota
18. Szudy Barbara
19. Twaróg Magdalena
20. Wanat Renata
21. Zdebik Teresa
 
 
Technikum Technologii Żywności po ZSZ III T/ż
Wychowawca: mgr Andrzej Górniak
 
1.      Alibożek Agnieszka
2.      Byczek Justyna
3.      Dętkoś Agnieszka
4.      Dyląg Ilona
5.      Furmanek Monika
6.      Hućko Łukasz
7.      Myśliwiec Anna
8.      Pięta Katarzyna
9.      Pisz Małgorzata
10. Pruchniewicz Magdalena
11. Ramut Anna
12. Stanula Agnieszka
13. Szczerba Wojciech
14. Trznadel Magdalena
15. Alibożek Renata
16. Burda Anna
17. Długopolska Ewa
18. Gabor Mateusz
19. Kozioł Krzysztof
20. Mania Łukasz
21. Opiela Aneta
22. Potera Wojciech
23. Prokop Tomasz
24. Rokitowska Monika
25. Roszkowicz Katarzyna
26. Utzig Magdalena
27. Warzecha Agnieszka
28. Wątroba Barbara
 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa – Kucharz
Wychowawca: mgr Jadwiga Matuszewska
 
1.      Babuśka Kamil
2.      Betlej Bogusława
3.      Ciciora Agnieszka
4.      Cygan Rafał
5.      Faryniarz Aneta
6.      Filar Monika
7.      Frankiewicz Monika
8.      Górczany Małgorzata
9.      Górniak Joanna
10. Jurkowska Mariola
11. Jurusik Justyna
12. Kędrek Dominika
13. Kmiecik Małgorzata
14. Knapik Justyna
15. Kopeć Sylwia
16. Kornel Łukasz
17. Kowalski Marcin
18. Krygowska Wioletta
19. Lejkowska Teresa
20. Madejczyk Katarzyna
21. Małek Norbert
22. Stachurska Monika
23. Szerląg Robert
24. Targ Monika
25. Wietecha Lucyna
26. Wojdyła Monika
27. Wołek Wioleta